İçeriğe Yönlendir

Nintendo Wii Ve ıvır Zıvırları

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Etrafımda duyar oldum, mağazalarda görür oldum ama ne olduğu hususunda bilgi edinemedim.İnternet içeriklerinde araştırma yaptım ekranın karşısına geçip gerçek hareketler yapılarak oynanıyormuş ama kafam pek basmadı..

Canlı kanlı oynayan bilen bi adım öne çıksın :bravo:

Yorum bağlantısı

çok zevkli ama yorucu birşey...kilo bile verdirir adama abi :bravo: özellikle kayakla uzun atlama çok zevkli tavsiye ederim.yanlız karakter görüntüleri çok basit.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
kilo bile verdirir adama abi :bravo:

Derdimde bu zaten..Gerçekten işe yarayacak bir zımbırtı ise alacağım.

Yorum bağlantısı

baya zorluyor insanı abi.Ahmet abinin dediği gibi omzu çıkanlar, joystick i elinden kaçıp televizyonu kıranlar bile var.ama denge sehpası ve kayak çok zevkli :bravo:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
Tenis oynarken omzu çıkanları duymuştum. :bravo:

Malesef tenis oynarken kumandayı LCD tv ye fırlatanlar bile mevcut :seytan:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tenis oynarken omzu çıkanları duymuştum. :seytan:
baya zorluyor insanı abi.Ahmet abinin dediği gibi omzu çıkanlar, joystick i elinden kaçıp televizyonu kıranlar bile var.ama denge sehpası ve kayak çok zevkli :unsure:
Boks yap, ter at, formunu koru. :melek:
Malesef tenis oynarken kumandayı LCD tv ye fırlatanlar bile mevcut :fiuw:

göbekten kurtulayım derken sakat kalma, evdeki camı çerçeveyi plazmayı kırma ihtimali yüksek diyorsunuz :bravo:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi bune ya ortalık darma duman oluyor :seytan:

Demekki

1 yanlız oynanacak (ev ahalisine zarar ziyandan dolayı geceyi acil yada karakolda geçirme ihtimaline karşın)

2 düplü tv 'ye bağlayıp camının kırılmasından korkmadan oyuna devam edilecek

3 lcd tv karşısında oynanacak ise kurşun geçirmez cam tv ile oyuncu arasında güvenik olarak duracak

Yorum bağlantısı
Abi bune ya ortalık darma duman oluyor :D

Demekki

1 yanlız oynanacak (ev ahalisine zarar ziyandan dolayı geceyi acil yada karakolda geçirme ihtimalina karşın)

2 düpü tv 'ye bağlayıp camını kırılmasından korkmadan oyuna devam edilecek

3 lcd tv karşısında oynanacak ise kurşun geçirmez cam tv ile oyuncu arasında güvenik olarak duracak

:rofl: yada lcd den ve ev ahalisinden baya uzakta durup oynamak lazım :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı
(düzenlendi)

Servet abi, göbekten kurtulmanın tek yolu dengeli beslenme ve düzenli spor yapmak (karın bölgesi ağırlıklı...)

Nintendo wii oynarsın belli bir zaman zevkli gelir, sadece o ... ;)

Ben günde 6 öğün yiyiyorum ( buna da yemek denirse tabii :p ) ve her boş anımda şınav, mekik çalışıyorum...

sanada tavsiye ederim, kısa zamanda gözle görülür değişiklik olacaktır...

Ama beslenmeye dikkat... Yağlı, şekerli, hamur işi, kola, cips iptal...

Sebze ağırlıklı, arada ufak ufak beyaz ve kırmızı et yağsız tarafından ;)

Ama haberin olsun sigarayı bırakmak göbek eritmekten daha kolaydır :D:):rofl:

tarihinde ?brahim F?nd?kl? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ama beslenmeye dikkat... Yağlı, şekerli, hamur işi, kola, cips iptal...

Sebze ağırlıklı, arada ufak ufak beyaz ve kırmızı et yağsız tarafından ;)

Ama haberin olsun sigarayı bırakmak göbek eritmekten daha kolaydır :D:):rofl:

İbrahim et yemek için taa Adanlara giden birisine sebze ye dersen yada kırmızı eti azalt dersen vur öldür daha iyi ;)

Sigarayı bırakmak evet kolay...Liposakşın'mı yaptırsam ne :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Abi bune ya ortalık darma duman oluyor :)

Demekki

1 yanlız oynanacak (ev ahalisine zarar ziyandan dolayı geceyi acil yada karakolda geçirme ihtimalina karşın)

2 düpü tv 'ye bağlayıp camını kırılmasından korkmadan oyuna devam edilecek

4 oynanan odada xenon aydınlatma olacak :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Valla Servet abi sonra seninle ;

'' göbeğin büyümüş okula gönder'' diye dalga geçmesinler de :):rofl:;):D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Bana, kızmı erkekmi diye soranlar oluyor :)

abi sana iyi soruyorlarmış, geçen hafta doktora doğuma eşimin yanında bende girebilirmiyim diye sordum, yok gelirsen karışılık olur senin bebeği alırım karnından dedi kortum. vazgeçtim azdaha beni alıyorlardı doğuma

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
abi sana iyi soruyorlarmış, geçen hafta doktora doğuma eşimin yanında bende girebilirmiyim diye sordum, yok gelirsen karışılık olur senin bebeği alırım karnından dedi kortum. vazgeçtim azdaha beni alıyorlardı doğuma

Eh halime şükür o zaman :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Makine güzel de futbol da beğenmedim. Şut olayı cins; kolu aşağıya doğru sallayınca şut çekiyor. Ben bazen heyecanlanıyorum kolumu aşağıya doğru sallıyorum şut çekiyor deli oluyorum. :):) Boksun da güzel olduğunu duydum. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Wii = Commodore 64 ün, 2011 versiyonu. Oyunları ziyadesi ile 15 yaş için. Bendeki hissiyatı bu.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Wii = Commodore 64 ün, 2011 versiyonu. Oyunları ziyadesi ile 15 yaş için. Bendeki hissiyatı bu.
PS3 üstüne tanımam... :unsure:

Nette araştırınca görselliğinden pek hayır gelmediği aşikar ancak benim görüntü ile ilgili kaygım yok. Amacım direk oyun olsa evdeki ps2 yetiyor. Derdim ehlikeyf vaziyette göbekten kurtulmak :(

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Nette araştırınca görselliğinden pek hayır gelmediği aşikar ancak benim görüntü ile ilgili kaygım yok. Amacım direk oyun olsa evdeki ps2 yetiyor. Derdim ehlikeyf vaziyette göbekten kurtulmak :D

salon halısı üstünde. mario bross u elinde wii actuator sallaya oynaya, neren erir bilemem :rallici:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Anil Berke Kavraal

Servet abi eğer alıcaksan kumandayı bileğine bağlamak için bir ip var onu mutlaka üşenme koluna bağla cırt cırtla gaza gelince ve hırs yapınca elinden kayıyor :) tecrubeyle sabittir :) :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...