İçeriğe Yönlendir

Gölün üzerinde Drift!

Kadir Yavuz

Recommended Posts

Kadir Yavuz

Litvanya çok soğuk tahmin edersiniz ilk defa bunun iyi bir tarafını gördüm. Buralı arkadaşlar araçlara olan merakımı duymuşlar gel seni gölün üzerine götürelim dediler burda insanların çok ilginç zevkleri var cidden verdiler bana eski kasa bmw 520i bildiğiniz donmuş gölün üzerinde yanladık mükemmel bişe ya bu taraflara yolunuz düşerse denemeden gitmeyin derim :(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Buralarda biraz yağmur yağınca istemedende olsa TEM'de aynı işlemi yapabiliyoruz. Hem yoğun trafikte adrenalin süper :rallici:

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Buzu falan bilmemde bir kaç kere dirft antremanına gitmiştim bizim trafikte yaptığımız şeylerden çok farklı hareketler valla. :rallici:

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir

Ankarada gölbaşında buzun üstünde yapıyolar diye duydum, doğruluğunu bilemiycem.

Yorum bağlantısı
Recep Ali Tellioğlu
Buralarda biraz yağmur yağınca istemedende olsa TEM'de aynı işlemi yapabiliyoruz. Hem yoğun trafikte adrenalin süper :D

+61

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Araç BMW 520 ama biz orda konuşurken çekicinin üzerinde bir araç geldi bmw m3 şu borbet jantlı olanlardan sırf bu iş için yaptırmış adam sürekli 4 çeker o gerçekten çok iyidi fotoğrafını koymaya çalışıyorum ama başaramıyorum :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...