İçeriğe Yönlendir

Model Araba Koleksiyonuna Başladım

Bedri Baki

Recommended Posts

Bedri Baki

Fazla aşırıya kaçmamak koşulu ile bu işe merak sardım arkadaşlar. Şimdiye kadar kullandığım arabaları ve bundan sonra kullanacağım arabaları alacağım inşallah. Bir de tek tük begendiklerim olursa onları alırım.

İlk resim orjinal focusum ve modeli , 2. resim ise orjinal astram ve modeli

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Ben de baktım da ex'in miniğine sport track versiyonu varmış. O da 150 liraymış, peah dedim sayfayı kapattım :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

1:24 sıkıntısıda bende var :) birde 1:87 T1 ve T2 vosvoslarım var ...

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
Çok güzel. :)

Ama hocam Focus jant istiyor. :D

Önce era'nın gerçeğine jant alayım da focus'u sonra düşünürüz abi :)

Focus'u 10 TL'ye aldım da, astra 50 TL tuttu (almanyadan geldi) ebay'dan aldım. Aslında ikisi de yarın elime geçecek sadece kutunun dışından ürün resimlerini ekledim şimdilik.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
(düzenlendi)
Çok güzel :) Beyaz hyundai bulamadınızmı hocam?

Yok ya, melesef her yerde bakıyorum bulamadım. Bulan olursa ve haber verirse sevinirim. Ebay'de sarı rengini falan gördüm de beyazı lazım :D

tarihinde Bedri Baki tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

İstanbul Eminönü meydanda bir oyuncakçı var 3-4 katlı bir dükkan muhtemel olarak bu tip oyuncaklar orada rahatlıkla bulunabilir

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Yok ya, melesef her yerde bakıyorum bulamadım. Bulan olursa ve haber verirse sevinirim. Ebay'de sarı rengini falan gördüm de beyazı lazım :)

Bedri, sen al sarıyı, boyarsın be ya. :)

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
Bedri, sen al sarıyı, boyarsın be ya. :)

İşin garibi artık o sarı da yok abi, satılmış herhalde. Başka da bulamadım.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

güzel bir uğraş en kısa zamanda bende başlıycam önce onları muhafaza için bir yer yaptırmak lazım ışıklı falan dolap olmalı ...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

buda benim oğlumun kolleksiyonu ferrari

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bedri Baki
Hocam güzel bir koleksiyon İstanbul da Mahmutpaşa inanılmaz guzel oyuncakcılar var %100 bulursunuz ama malum sizin bulma gibi bir ihtimaliniz yok 20 tl araba icin 100 tl otobus parası mantıklı gelmedi istediğiniz renkte era bulursam haber veririm ama yolumunda mahmutpaşa ya düşmesi gerekiyor.

Valla çok iyi olur Can abi. Sadece internetten araştırma imkanım var malesef. Denk gelirse alırım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bedri Baki
(düzenlendi)

Fiesta bulunur herhalde ya. Focus Rs falan var ama fiestaya bakmadım hiç.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim koleksiyonum var ama artık bir şey alamıyorum. Geneli 1:18 bazıları 1:24.

Aldığınız arabadan çok aldığınız ürünün markaları çok önemli. Eskiten Bburago ve Maissto alırdım. En pahalı Bburago olmasına rağmen en kalitelilerini hep Maissto üretmiştir.

Son 10 senedir rahat almıyorum kendime bir şeyler. Tabi bir de şu var, ben ilk başladığımda şimdiki parayla 50tl ise, şimdi benim almak istediklerim 100$'lara çıktılar...

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Senin dediklerini bilmiyorum Sani ama 1:43 modellerde en iyisi minichamps herhalde. Bir marka daha var ama aklıma gelmedi şimdi. Benim aldıklarımın ikisi arasında çok acayip fark var. Focus sıradan bir marka ama opel minichamps çok kaliteli yapılmış.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Teşekkür ederim Erdoğan abi ama malesef facebook kullanmıyorum :good1: Aldığım opel almanyadan gelmişti zaten ebay üzerinden aldım. Posta ücreti dahil 48 tl mi ne tutmuştu.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bendede feraririn küçültümüş hali var hatta direksiyonu çevirince tekerlerde dönüyor,insanın ufalıp içine giresi geliyor gerçekten :good1: bir adet bmw ve vosvosumda var.focus 2 yi bayağı aradım ama bulamadım.bulsam süper olacak. :blush:

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
(düzenlendi)
Bendede feraririn küçültümüş hali var hatta direksiyonu çevirince tekerlerde dönüyor,insanın ufalıp içine giresi geliyor gerçekten :) bir adet bmw ve vosvosumda var.focus 2 yi bayağı aradım ama bulamadım.bulsam süper olacak. :)

Focus 2 olarak şu güzel..

http://cgi.ebay.com/Minichamps-1-43-Top-Ge...=item5adf443fe5

Fiyatı yüksek ama sade ve sedan focus 2

http://cgi.ebay.com/Ford-Focus-salon-1-18-...=item45f231076f

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Aşırıya kaçmadıktan sonra güzel merak abi. Ben sadece kullandığım arabaları almak istiyorum. Bir de focus rs alacağım. Şu ev borcu bitince :)

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Yani ortalama uzunluğu 10 cm kadar oluyor. Merak gidermek için normal bence.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
(düzenlendi)
Ben de şuna bayılıyorum ama 200 USD de çok para.

Bedri hocam, senin eski astrayı Diyarbakır'a satmıştın değil mi? Geçenlerde gördüm sanki.

Hatta Feti de vardı yanımda.

Evet abi Diyarbakır'da bir Toktorda şu an :lol2: En son internette görmüştüm satıyordu ama sonra ne oldu bilmiyorum. 72 AN 488

Yorum bağlantısı
Bedri Baki
Bedri bey teşekkürler.

Rica ederim. İşine yarayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmak güzel :melek:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...