İçeriğe Yönlendir

Fiat Punto Evo Reklamı

Murat Gedik

Recommended Posts

Servet Aydın

Ali görmesin.... Hemen yazmaya başlar, Anti GP Ali'de görmesin, çizmeye başlar :)

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
bu yeni mi? ilk defa görüyorum...

çok güzel...

Evet galiba yeni. Çünkü arabayı da (Punto Evo) yeni görüyorum reklamı da.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Nasıl hız kazandıracakmış bize bu araç. Hangi motoru ile ben anlamadım ? :shok:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Gördüm bile :shok: hakkaten neyle hız kazandıracak anlamadım, hatta hız kazandıracak şey ne onu bile seçemedim, çok hızlıydı ondan seçemedim herhalde :shok:

Çocuğun biri, arabayla ilgili olmayan hayaller peşinde arkada 4 tekerli birşey var o kadar reklam olacak bir durum bile yok ortada, zaten bitik bir model eskiside 2011 i de aynı bunun.

Diyecek birşey yok aslında reklamda müzik dans, kötü aydınlatan bir far, dansöz ve geç kalan bir kadın teması gördüm ben, gözüme başka birşey ilişmedi bile :D

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Reklamlar her zaman ilgimi çekmiştir. Bence önemli olan reklamın insanda nasıl bir duygu uyandırdığı. Psikolojiyi çok iyi kullanıyor adamlar. Güzel olan herşeyi arabanın etrafında toplamışlar. Kızın güzelliği, arabayı kullanan adamın karizması, gidilen yerlerin güzelliği, her zaman ne kadar eğleniyoruz ayyy ne kadar mutluyuz :) havası vs. vs. vs. Bunların hepsi insanda iyi duygular uyandıran şeyler.

Ve can alıcı nokta, reklam zaten o ürünü almamış kullanmamış olan insanlar için yapılır. Eğer zaten kullanıyorsa bir insan o reklama ihtiyacı yoktur. İnsan hiç kullanmadığı bilmediği bir nesneye karşı ne için iyi duygular besler? Tabiki reklamlar sayesinde :). Aslında iyi duygular beslediğimiz ürün değil, reklamdakiler!

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Reklamlar her zaman ilgimi çekmiştir. Bence önemli olan reklamın insanda nasıl bir duygu uyandırdığı. Psikolojiyi çok iyi kullanıyor adamlar. Güzel olan herşeyi arabanın etrafında toplamışlar. Kızın güzelliği, arabayı kullanan adamın karizması, gidilen yerlerin güzelliği, her zaman ne kadar eğleniyoruz ayyy ne kadar mutluyuz :unsure2: havası vs. vs. vs. Bunların hepsi insanda iyi duygular uyandıran şeyler.

Ve can alıcı nokta, reklam zaten o ürünü almamış kullanmamış olan insanlar için yapılır. Eğer zaten kullanıyorsa bir insan o reklama ihtiyacı yoktur. İnsan hiç kullanmadığı bilmediği bir nesneye karşı ne için iyi duygular besler? Tabiki reklamlar sayesinde :unsure:. Aslında iyi duygular beslediğimiz ürün değil, reklamdakiler!

Birde Skoda Fabia RS reklamına bakın eminim kapılacaksınız reklama :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Nasıl hız kazandıracakmış bize bu araç. Hangi motoru ile ben anlamadım ? :unsure2:

T-Jet motor ile, tabi sen anlamazsın 3 silindirli abs siz adam :).

1400 cc Turbo 180 bg, az mı geldi ??? Senin arabam E90 M3 galiba :unsure:

Fiat_Tjet.jpg

Gördüm bile :fiuw: hakkaten neyle hız kazandıracak anlamadım, hatta hız kazandıracak şey ne onu bile seçemedim, çok hızlıydı ondan seçemedim herhalde :good1:

180 bg lik Fiesta var mı ? GP var :fiuw:

Tokat manyağı yapar Ford'un alayını merak etme.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Benzin kaç TL haberiniz var mı, yoksa sterling mi deseydim, Fiatın 180 liği tüketmez, içer herhalde :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ali görmesin.... Hemen yazmaya başlar, Anti GP Ali'de görmesin, çizmeye başlar :unsure2:

Gördüm,

Ali'ye selam olsun, güneş (GP) balçıkla (Fiesta) sıvanmaz... Boşuna eskitiyor klavyesini.

süper arabaya süper reklam.

+1907, süper arabaya süper reklam.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Birde Skoda Fabia RS reklamına bakın eminim kapılacaksınız reklama :D

Heralde bundan bahsediyordunuz? :)

Eğer buysa hakkaten güzelmiş :D. Beğendim :good1::mangal::s:bravo:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Müziğine bayılıyorum da gerisini bilemem. :D

Ben hep bu şarkıyı dinliyorum, benden mi esinlendiler acaba. :D

Bozuk tüplü, eski model arabası olan adam senden nasıl esinlensinler.

Senden esinlenmişler bu filmi yapmışlar.

KAVGACILAR-CUNEYIT-ARKIN-FILM-AFISI__13577825_0.jpg

Benzin kaç TL haberiniz var mı, yoksa sterling mi deseydim, Fiatın 180 liği tüketmez, içer herhalde :mangal:

Sizin Cupra 180 bg havagazı ile mi yürüyor Sn. Buyur ? O ne yakıyorsa GP de onu yakar.

Birde Skoda Fabia RS reklamına bakın eminim kapılacaksınız reklama :s

Reklam güzel de araba devşirme :bravo: Skoda motor mu yapıyor ki ?

VW raflarından al şase, al motor şanzıman 8-10 parça metali bük kaporta yap sonra araba yaptık de.

Beğenmediğiniz Fiat kendi tasarlayıp ürettiği motorlar ile ödül alıp duruyor. Onlarca modelde kullanıp birde Opel'e satıyor, Astra Corsa vs nemalanıyor bu m-jet motorlardan.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
T-Jet motor ile, tabi sen anlamazsın 3 silindirli abs siz adam :mangal:.

1400 cc Turbo 180 bg, az mı geldi ??? Senin arabam E90 M3 galiba :s

Fiat_Tjet.jpg

180 bg lik Fiesta var mı ? GP var :bravo:

Tokat manyağı yapar Ford'un alayını merak etme.

yok ki 0km t-jet punto. Harbiden neden yok ya olsa idi bir denerdik hazır ARABA alıcam alternatif olur :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Şarkının orjinal klibi.

yok ki 0km t-jet punto. Harbiden neden yok ya olsa idi bir denerdik hazır ARABA alıcam alternatif olur :)

Punto yoksa Linea T-Jet var :D Bravo T-Jet var, gel arama dışarda bizim otoparkta 2 tane GP T-Jet var.

TR'ye tekrar gelmeye başlayacak Nisan ayında, fakat güçleri artık 120 Bg yerine 135 bg ve 170 bg olarak kalibre edilmiş.

Aynı motor şu anda 120 bg olarak Alfa Mito ve Lancia Delta da var, yani bir dolu T-Jet var :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
güçleri artık 120 Bg yerine 135 bg ve 170 bg olarak kalibre edilmiş.

Fiat' ın gittiği yol yol değil, ateşle oynuyorlar..Bu kadar güç o arabayı yer bitirir...Kontrolü kaybedecekler, yazık..:D

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Puntonun iç mekan kalitesi çok güzel 19bin tl ye kadar alınası bir araba :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Şarkının orjinal klibi.

Araba İtalyan Şarkı herhalde Fransız biraz alakasız mı olmuş ne :D:D

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Araba İtalyan Şarkı herhalde Fransız biraz alakasız mı olmuş ne :D:)

hem öyle hemde geçen yazın hit şarkısı, biraz geriden geliyorlar :D

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bu arabaya bu reklam diyorsun yani :lol2: ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...