İçeriğe Yönlendir

97 Model Fiesta Flair Boğulma Ve Hava Filtresınden Gelen Patlama

Murat Özçağlayan

Recommended Posts

Murat Özçağlayan

öncelikle herkese tekrar selamlarımı sunarım .97 model fiesta flair araba geç çalışıyor ve çalışırken gaza basınca gaz yemiyor .tam gaza basınca da hava filtresinden patlama sesi geliyor .ve araba rolantide durmuyor stop ediyor.bilgi için arabamın bujileri yeni aldım buji kablolarını da yeni aldım ateşleme bobinini de yeni aldım.ama halaa aynı .şimdiden teşekkür ederim bana cevap yazan yada yazmayan herkese .....

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Egzoz ne alemde, katalitik dolmuş olabilir mi acep...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

EECV modüllü motorda, avans ayarını, nireden yapcen :s

Yorum bağlantısı
Murat Özçağlayan

katalitik dediğiniz şeyi temizlemek için ne yapmak gerekir :?açıklaya bilirmisiniz lütfen

bu gün arabayı tekrar çalıştırdım .akü kutup başlarını değiştirdim .buji kablolarını yenisi ile değiştirdim .ama halaa aynı araç çalışıyor ama malesef gaza basınca çok geç tepki veriyor ....yani sorun halaa aynı ...

Yorum bağlantısı
Murat Özçağlayan

bugün gittim motorcraft buji aldım arabayı çalıştırdım ve kullandım .şu ana kadar düzelmiş gibi görünüyor .rolantıde de çalışıyor bakalım inşallah böyle kalır

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Uğur Çınar

benimde böyle bi sıkıntı var bu aralar da demin aynı konu açtım bi sarz dinamosu kolay yerdeyse bi kontrol ettirin derim :D :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...