İçeriğe Yönlendir

Cvt Şanzıman Audi A6 0-220 Km Hızlanma Videosu

Hasan Kerik

Recommended Posts

Aydın Sert

araba Audi ama benim depomdaki benzin onunkinden fazla :p bu şuna benziyor: adam 1000 liralık sirocco cep telefonu alır içinde kontör olmaz.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
araba Audi ama benim depomdaki benzin onunkinden fazla :p bu şuna benziyor: adam 1000 liralık sirocco cep telefonu alır içinde kontör olmaz.

Ağırlık yapmasın diye koymamıştır, genelde ışık dahi yana bilir. :p

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Benim de aklıma ilk ağırlık için konmamış olduğu geldi :p Şanzımana gelince de e güzel demekle yetiniyorum, yoksa insanı gıdıklıyor bi yerlerinden :p

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

bu nasıl bir şanzıman yahu :shok: vites koymayı unutmuşlar gibi arabaya biri nasıl olduğunu anlatabilirmi özet olarak pek bir bilgim yokta bu konuda :flowers:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Bu nasıl şanzıman yav devir sabit 4000 devirde kaldı vitez yükseldi devamlı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

focus tdci daki cvt şanzımanın aynısı, 2 adet huni gibi çark arasında gezen kayışlı sistem var, teoride sonsuz dişli sayısı gibi, motorun max. güç değerinde sabit kalır, lastik devemlı daha hızlı döner döner döner... aslında tdci gibi motorlar için ideal bir sistem ama maalesef insanlık bundan mahrum kaldı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

AUDİ :(

Göstergeleri Ford' un kine benziyor :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Aslan

0-220 km yi bulduğunda km göstergesi sadece 2 km atıyo bu normalmi?? 410-412??

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
0-220 km yi bulduğunda km göstergesi sadece 2 km atıyo bu normalmi?? 410-412??

Normal.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
(düzenlendi)
focus tdci daki cvt şanzımanın aynısı, 2 adet huni gibi çark arasında gezen kayışlı sistem var, teoride sonsuz dişli sayısı gibi, motorun max. güç değerinde sabit kalır, lastik devemlı daha hızlı döner döner döner... aslında tdci gibi motorlar için ideal bir sistem ama maalesef insanlık bundan mahrum kaldı.

Çağlar abinin açıklaması çok güzel ama resim olmadan anlamak biraz zor gelmişti bana.

Şöyle bir resim gördüm daha iyi anlaşılması açısından iyi olacağını düşündüm.

Buda gerçeği.

tarihinde Murat Gedik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Yalnız çok sıkıcı, scooter gibi..

Aşağıdaki tarzda bi şanzıman daha iyi sanki, şanzıman dediğin aracı biraz sarsacak :D

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Bende cvt kullandım çok zevkli bişey ama focus'larda çok çabuk arıza veriyor sebebinin torkun yüksek olması ve şanzumanın kaldıramamasına bağlıyorlar bu koca danayı nasıl kaldırıyor peki. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...