İçeriğe Yönlendir

Kauçuk Kar Zinciri

Murat Ayçiçek

Recommended Posts

Murat Ayçiçek

Arkadaşlar kauçuk kar zinciri kullanan varmı? artı ve eksi yönlerini burada paylaşabilirsek ürün hakkında tam bilgi

sahibi oluruz.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Aynısını kullandım hala duruyor ama o metal bağlantı kısımlarından kopmak üzere.. 2 senede böyle bir hal aldı.. yaklaşık 20 kez uludağ in çıkta işi bitti..

Ama bununla çıkamıyacağınız yer yok ; ve asvalttada çok az titreşim veriyor..

Şimdide bursa üretimi olan başka bir marka kullanıyorum

http://www.snowwolf.com.tr/tr.htm

classic plus olanı şu an kullandığım.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
(düzenlendi)

Ersen Bey le mehmet Bey aynı ürünü paylaşmışlar..

Fiyatını bilen varmı ?

Edit:

177 tl imiş şimdi öğrendim :D

tarihinde Fatih Ada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ayçiçek
Aynısını kullandım hala duruyor ama o metal bağlantı kısımlarından kopmak üzere.. 2 senede böyle bir hal aldı.. yaklaşık 20 kez uludağ in çıkta işi bitti..

Ama bununla çıkamıyacağınız yer yok ; ve asvalttada çok az titreşim veriyor..

Şimdide bursa üretimi olan başka bir marka kullanıyorum

http://www.snowwolf.com.tr/tr.htm

classic plus olanı şu an kullandığım.

Ersen bey daha önceki kullandığınız ürün hangi marka idi ?

Birde kullanırken normal olarakmı yoksa agresif olarak mı kullandınız?

Yoksa düz halka tip kar zincirleri bile ilk kullanımda kopabiliyor. ayrıca koptukdan sonra çamurluga zararı cabası.

Ayrıca bir yakınım normal zincirle asfalta 40-50 km hızla giderken birden ABS ışığının yandığını söylemişdi. tamirine 40 tl gibi bir üçret ödemiş.

Yorum bağlantısı
Nedim Öner

İşte asıl mesele bu... Zincir de olsa, plastik de olsa, sert zeminde yürüyen aksama zarar verme ihtimali yüksek... :D

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

snowwolf denilen ürünün videolarını izlemenizi şiddette tavsiye ediyorum hem asfalt hemde kar için videoları mevcur.. yumuşak bir malzeme (Ersen burada doğrusunu belirtecektir) sanırım ve hem asfaltta hemde karda çok iyi iş yapıyor gibime geldi..

bence normal zincir yerine bu ürünü kullanmak çok daha mantıklı..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Ersen bey daha önceki kullandığınız ürün hangi marka idi ?

Birde kullanırken normal olarakmı yoksa agresif olarak mı kullandınız?

Yoksa düz halka tip kar zincirleri bile ilk kullanımda kopabiliyor. ayrıca koptukdan sonra çamurluga zararı cabası.

Ayrıca bir yakınım normal zincirle asfalta 40-50 km hızla giderken birden ABS ışığının yandığını söylemişdi. tamirine 40 tl gibi bir üçret ödemiş.

Benim ilk kullandığım bu idi

http://www.snowtech-tr.com/index2.html

Ben agresif kullanmadım aksine 40 km yi hiç geçmemiştim nerdeyse ama kayarak üstüme gelen bir kamyonetten kaçmak için ani bir hareket yapmam gerekti ve ondan sonra kontrol etmiştim ve kopuklukları görmüştüm, o yüzden tam olarak ne zaman koptuğunu kestiremiyorum. Ama ben o anda olduğu kanısına varmıştım..

Bana sorarsanız az kullanılacaksa snowtech; çok kullanılacaksa snowwolf tercih edilmeli.. ( km olarak )

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eskiden bende 1985 alaman ford vardı. Onun jant delikleri genişti. Urganı tekerle janta dolar gezinirdim. Ne zincir nede kar lastiği oohh mis gibi... :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...