İçeriğe Yönlendir

Üst Torpido Kapağındaki çizikler

Nedim Öner

Recommended Posts

Ahmet Ertugay
Çok güzel görünüyor.. Güle güle kullanın..

+1

Elinize sağlık.

Yorum bağlantısı

üst torpido kapağını değiştirmeye kalksak kaça patlar_?_ ve nereden bulabilirim bu konuda bilginiz var mı? açma yeri kırıldı ve çizikler var bu yüzden değiştirmeyi düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Gerçekten her iki uygulama da gayet güzel olmuş. Eline sağlık...

Bir kaç arkadaş karbon kaplama nasıl olur demiş, bence parlama yapacağı için olmaz...

Konunun ilk mesajını okurken, aklımdan mat kaplama yerine mat sprey boya olsa daha orjinal olurdu diye geçirmiştim. Nedim arkadaşımız üşenmeden önce kaplama yapmış, sonra onu söküp boya yapmış. Belki, tekrar boyanın çizilmemesi için boyanın üzerine sertleştirici vernik tarzı bişey daha atılabilirdi.

Bence bu haliyle bile çok çok orjinal olmuş...

Yorum bağlantısı
Nedim Öner

Hocam aslında elimde spray vernik de var. Lakin; vernik de mat görüntüyü parlağa çevirir ve orjinal durmaz. Onun için uygulamadım. :)

Ben referans veriyorum, bu boya yapısı gereği çizilmeye yatkın değil, sanki plastik bir yüzey gibi duruyor... :)

Yorum bağlantısı
Fahri Fatih Özer

uygulama çok güzel olmuş. Benim bu üst torpido kapağı menteşeleri kırıldı dolayısıyla kapak iptal oldu ben de yapıştırdım. Servis Bu kutuya sizce kaç para istemiştir? 420 TL !!!!!! çıkmacıdan bulursam 100 150 tl vermeyi göze alıyorum ama 420 çok pahalı....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...