İçeriğe Yönlendir

İşte B-max

Nedim Öner

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Ben buna binmeye, şu an için korkarım, arkadan çarpma testini bir görsek....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Laboratuvar şartında, çarpma hızı/açısı belirli olan testlerden çok, gerçek yaşamdaki örnekler ilgimi çekiyor.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

1.2 benzinli Fiestaya bile 32.bin tl istiyorlar.B-Max'in benzinlisine en az 37, 38 isterler.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

kapı işi beni sarmadı. sürgüsüz normal kapılı resmindekinden yapsınlar millette alsın. icat çıkaracaz diye işin suyunu çıkarıyorlar be kardeşim. araba dediğin 3,4 veya 5 kapılı olur ve kapıları normal insanların alışkın olduğu gibi menteşeli vaziyette açılır. sürgülü kapıya hatta lamborgini kapısına bile karşıyım.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Ford bizi kekliyor gibi. Arafta bir model fiesta ile c max arası. Gereksiz olmuş bence. Daha kalıplı Amerikan tarzı olabilirdi. Genel kanaat öyle gördüğüm kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Ben çok beğendim valla. Farları biraz itici o kadar. Sürgülü kapı olayı çok şık olmuş bence. Suicide tarzı. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Fusion'un yerine geçecekti değil mi? Fusion sahipleri beğenecek mi acaba?

Beğendim, benim beklentimi karşılayacaktır gibi görünüyor, zira C-MAX büyük kalıyor Fiesta ise küçük kalıyor, tam bize göre birde hediye eden olsa. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hakan Gürsu

B-Max de 1.5 75 bg lik yeni bir dizel motor kullanılacakmış.İnşallah ford artık 1.4 68 bg dizelin yerine bunu kullanır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Fusion havası kaçmış... Fusion un yerini dolduramaz...

Ecosport geliyor ama :)

138759_ford-ecosport.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Ecosport geliyor ama :)

138759_ford-ecosport.jpg

tipi iyiymişte devrilir bu :) Ayrı bi başlıkta paylaşmaya değer bi makina bence...

Bu kadar yerden yüksek şeyleri severiz biz halk olarak, hele bide olduğundan babayiğit duruyorsa :) 1.6 dizel motorla makul bi fiyatla gelse kaşkaymış dastırmış üzer benzerlerini...

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Eski

Eğer eco sport tr ye gelirse türkiye nin tozunu attırır.İnanılmaz güzel karakteri olan bir araç.sondönemde bütün araçlar bir birine benzemeye baslamıştı.bunun ise kendine has bir havası var ve çok güçlü duruyor. :bravo:

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

138759_ford-ecosport.jpg

Çok tipsiz yahu. Yolda görsem üstüne sürerim. :p

Hoş benim fiesta bunun altından geçer ya as950 vs ayarlarız artık. :p

Yorum bağlantısı
Uğur Çelik

bence çok güzel c max biraz büyüktü bu iyi olmuş..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

fusion işte :D dışarda ecosport diye zaten yıllardır vardı. ama boyutu biraz artmış gibi nerdeyse kuga kadar olacak :D ki kuga c max platformlu idi buda onun fusion kardeşi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...