İçeriğe Yönlendir

İşte B-max

Nedim Öner

Recommended Posts

Necati Dur
bence çok güzel olmuş,fiyatı normal olursa aynı sınıfta tüm rakiplerini sollar

+517

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bu aracın geleceğini iyi bir fiyat politikası belirler bence, abileri cmax'den falan baya bi ucuz olmalı.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

ben hiç beğenmedim. rakipleri arasında yer bulacağını zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Herşeyiyle, her detayıyla, bir bütün halinde de, yeni Focus'tan çok daha güzel..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bende çok kötü bulmadım. Ama geç bir hamle olduğunu kabul ediyorum.

Yorum bağlantısı
Aydoğan Munanoğlu

Fotoğraflar yanıltıcı oluyor, yakından görmek, bir de insanın gözü alışması lazım. Ön ve arka kapıların arasında direk olmaması hoşuma gitti, iniş,biniş sorunu olmaz herhalde.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abidin Akpınar

Tabi ki çok güzel görünecek çünkü burdaki donanımı full +full :flowers: Bir de trendini görüp öyle karar vermek lazım ama tipi cidden pek hoş değil..

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu araç yeni Fusion diyelim. Meriva'ya rakip olarak çıkacak. Meriva'nın ters açılır kapısına inat, bu da sürgülü kapılı. Ama küçük C-max gibi kalıyor ve tutmaz gibi. Yine Fiesta'nın göğüs ve tirmleri kullanılmış. Eski Fusion daha karakterli bir araç bence. B-max zorlama olmuş.

Yorum bağlantısı
Gökhan Aybars Çağlarca

Showroomda görmeden yoruma gerek yok .

Bu sınıfta fordun mutlaka bir araca ihtiyacı var kesinlikle b-max tarzı biraraç üretilmeli çünkü c-max çok hacimli duruyor zaten c sınıfı araçların fiyatı uçtuğu için talep alt sınıfa da olumlu yansıyacaktır .

Bu tarz araçlar zaten çok fazla km kullanılmıyor ve genelde şehir içinde kullanıldığı için çok büyük olmamalı.Zaten focus 3 de focus2 ye göre çok fazla büyümedi artık c sınıfı compactlar şişip ağırlaşmasın.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abidin Akpınar
Fordda galiba ne yapacagını şaşırdı Yeni c-max çıkardı bide s-max yerine grand c-max çıkardı

C-maxın küçük versiyonu olmuş fiestanında büyük versiyonu hoşuma gitmedi :D

Heralde B-Max gelecek Fusion un yerine..

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Abdussamed Acar

Fusion'da hiç değilse SUV havası ve karizma vardı, B-Max dolmuşa benzemiş :)

Yorum bağlantısı
Cem Boneval
(düzenlendi)

Niye böyle yapmamışlar ki?

Ford-B-Max-fotoshowImage-b71f3148-280587.jpg

Videolarda sempatik duruyor

Bu arada Focus'tan C-Max, Fiesta'dan B-Max oluyorsa yakında Ka 'dan da A-Max çıkarsa şaşırmam.

tarihinde Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Memur jeepi havasi kacmis ama yinede iyi duruyor. Hele o jantlarla gelirse cok guzel olur :)

Videolarda vs. En donanimli olani var hep trend i kimbilir nasil plastik durur :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bence gayet güzel, f3 ten çook daha güzel bir kere, zaten tipi c-max gibi, farları daha güzel, içi zaten malum, neyse zaten şimdi gelsede makyaj yemeden almayacağım bir model, ben asıl Mondeo' yu merak ediyorum, F3 gibi tipsiz etmeseler bari :flowers:

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Fiestadan sonra fusion almayı çok düşünmüştüm. Ancak fusion ile fiesta arasında pek fark diye vazgeçmiştim. Ama bu b-max çok güzel göründü gözüme.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Yusuf Alper Gül
(düzenlendi)

Fotograflarla yeni B-Max'e bir göz atalim. En dikkat çekici yani kapıları sanırım.

p16m5m6d9gkcj7utloh14v3tope.jpg

p16m5m6d9geps19911vo8f6m682h.jpg

p16m5m6d9fni43kj12bf1cgh1lrb6.jpg

ford-b-max-3-OKY-3d0de1be84570a0b448e8e75c59ba44d-3.jpg

ford-b-max-2-OKY-3d0de1be84570a0b448e8e75c59ba44d-2-t.jpg

ford-b-max-1-OKY-3d0de1be84570a0b448e8e75c59ba44d-1-t.jpg

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
FORUMDA ARAMA YAPMADAN,YENİ KONU AÇMAYINIZ...
Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Fiesta dan daha iyi gibi duruyor.

zevk meselesi hocam :) araba yerden yükseldikçe benim için çekiciligi azaliyor :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Gözümün önüne Meriva'nın kapı şekli geldi. Farkı arkanın sürgülü olması. Tipi de benzemiyor değil hani.

Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Fusion'un yerine geçecekti değil mi? Fusion sahipleri beğenecek mi acaba?

tarihinde Ali Satılmış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...