İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta Camların Kapanması-kapıların Kilitlenmesi-emniyet Kemeri

İbrahim Şafak

Recommended Posts

İbrahim Şafak

arkadaslar forumu okudum ama yeni fiestalarla ilgili bilgi bulamadım.

1-aracın kapılarını kilitledikden sonra camların otomatik kapanması özelliği varmı ? varsa nasıl?

2- yolcu koltugu emniyet kemeri uyarısını nasıl kapatabiliriz ve geri nasıl açabiliriz

3- aracı çalıştırdıkdan sonra kapılar otomatik kilitlenebiliyormu

emniyet kemerini sök 9 kez kontagı kapat gibi yemekk tarifi gibi tariflerinizi bekliyorum

saygılarımla

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1- Kumandadaki kilitleme düğmesine basılı tutunca camları kapatması gerekir..

3- Yeni araçlarda güvenlik gereği bu özellik yok..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

1-aracın kapılarını kilitledikden sonra camların otomatik kapanması özelliği varmı ? varsa nasıl?

2- yolcu koltugu emniyet kemeri uyarısını nasıl kapatabiliriz ve geri nasıl açabiliriz

emniyet kemerini sök 9 kez kontagı kapat gibi yemekk tarifi gibi tariflerinizi bekliyorum

saygılarımla

1. sizin aracınızı tam tanıtırsanız olup olmadığını söylemek daha kolay olur. sizde deneyerek bulabilirsiniz kumandanın açma düğmesine basılı tutun açılması gerekir. aynı şekilde kapalı düğmeside kapatır. biraz uzun basmanız gerekecektir bunlar için.

2. inanın bilmiyorum

3. güvenlik amaçlı bu sistem kaldırılmıştır. aracın kapıları otomatik kilitlenmez siz kilitleyebilirsiniz iç kapı kolunun üzerinden kilit kolunu itince kilitlenir ama kaza anında dışarıdan kapıyı açmak gerektiğinde açamazlar.

Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak
1. sizin aracınızı tam tanıtırsanız olup olmadığını söylemek daha kolay olur. sizde deneyerek bulabilirsiniz kumandanın açma düğmesine basılı tutun açılması gerekir. aynı şekilde kapalı düğmeside kapatır. biraz uzun basmanız gerekecektir bunlar için.

2. inanın bilmiyorum

3. güvenlik amaçlı bu sistem kaldırılmıştır. aracın kapıları otomatik kilitlenmez siz kilitleyebilirsiniz iç kapı kolunun üzerinden kilit kolunu itince kilitlenir ama kaza anında dışarıdan kapıyı açmak gerektiğinde açamazlar.

2011 myfiesta

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
2011 myfiesta

Bu pakette saydığınız özelliklerin hiçbirisi mevcut değil...

Titanium X pakette bile yok :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Osman Aykol

saygılarımla

1-Bu konuyu epey araştırdım, hatta anahtarlıkla programlanabildiğini fina okudum ama kesin sonuç yeni fiestalarda yok.Ek olarak takılan bir modülle oluyormuş.

2-Şoför koltuğu için 9 kere tak-çıkar oluyor ama yolcu koltuğu için bilgim yok ayrıca yolcu koltuğu için uyarı verdiğini hiç farketmedim açıkcası.

3-Bu özelliğin bazı farklı modellerde programlama ile olduğunu okumuştum ama fiestada olmuyor, başka bir proramlama olabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Dip Not: Fiesta 4 camı da modül takılınca kapatıyor fakat araya bişi koyarsanız durmuyor. Bizzat denedik ondan sonra kararımı değiştirdim ve takmaktan vazgeçtim. Bana göre güvenli değil...

Yorum bağlantısı
Emrah Tosun
(düzenlendi)

servisten az önce ögrendigime göre cam kaldırma modülü 2011 fiestalara uymuyormuş yani taktıramıyoruz.

tarihinde Emrah Tosun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Engin Oynak
servisten az önce ögrendigime göre cam kaldırma modülü 2011 fiestalara uymuyormuş yani taktıramıyoruz.

o işlemi yapmak maharet ister ne yazık ki o da servis ustalarında yok

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Dip Not: Fiesta 4 camı da modül takılınca kapatıyor fakat araya bişi koyarsanız durmuyor. Bizzat denedik ondan sonra kararımı değiştirdim ve takmaktan vazgeçtim. Bana göre güvenli değil...

Cam kaldırma modüllerinin termik sensörlü olanları var. Bu sorunun önüne geçmişler.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...