İçeriğe Yönlendir

Focus I Far Temizliği Resimli

Necati Erdem

Recommended Posts

Necati Erdem
(düzenlendi)

600lük zımpara 0,50tl

1000lik zımpara 0,50tl

2000lik zımpara 0,50tl

pasta 8,00tl

cila 7,00tl

toplam 16,50tl

sırasıyla 600lük 1000lik ve 2000lik zımparalarla zımparalayalım ardından pasta cilayı geçiyoruz..

MALZEMELER

21624857.jpg

İŞLEM AŞAMALARI

57822920.jpg

60404582.jpg

54482437.jpg

81615704.jpg

72738976.jpg

34741066.jpg

47958384.jpg

94661685.jpg

tarihinde Necati Erdem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ELinize sağlık, yalnız 4-5 ay sonra eski görünümüne hızla kavuşur bilginize.

Yorum bağlantısı
Necati Erdem

abi cila koruyucu olur diye düşündüm en kötü ihtimal plastiği incelene kadar zımparalarız :D 3 ayda bir

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik
ELinize sağlık, yalnız 4-5 ay sonra eski görünümüne hızla kavuşur bilginize.

Hal böyle olunca bende ayda bir pasta ile sadece 5 dakikada lanet olası yan sanayi sağ farı parlatıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Eline sağlık. İşlem öncesi ve sonrası fark "güzel" olmuş.

Pasta/cila yerine plastik parlatıcı kullanılsa "daha güzel" olur muydu? diye bir soru geliyor aklıma...

Sanki tam parlaklık oluşmamış gibi...

Yorum bağlantısı
Necati Erdem
Eline sağlık. İşlem öncesi ve sonrası fark "güzel" olmuş.

Pasta/cila yerine plastik parlatıcı kullanılsa "daha güzel" olur muydu? diye bir soru geliyor aklıma...

Sanki tam parlaklık oluşmamış gibi...

turkay abi açıkcası 2000lik zımparayı kullanmadım ben.. arabanın boyası çok iyi değil çokta fazla parlak olursa sırıtır diye korktum.. eğer 2000lik zımparaylada geçseydim iyice sonra pasta cila çekseydim daha güzel olurdu.. dediğiniz ürün 40 tl civarında ve kaç kullanımlık bilmiyorum ama bu pasta cilayı istediğim yerde kullanabilirim ve yarı yarıya mal oldu...

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
İsmail Özler

uTeZ0cK.jpgmXxqTMa.jpg

uzun uğraşlar sonucu beyaz focusuma bu far yakışır dedim bakalım nasıl olcak montajı yaptıktan sonra resim atacağım.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ahmet Mühürcüoğlu

Nasıl yaptığınıda bir anlatsaydın adım adım iyi olurdu!! :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Yılmaz Ak

Kesinlikle nasıl yapıldığının adım adım anlatılması iyi olurdu, çünkü ben aynısından yapmak istiyorum:)

Yorum bağlantısı
Hasan Dikili

Sırasıyla 1500-2000-3000 zımpara ile sulu zımparalama yapılır ve ardından meguiars' ın plastx ürünü uygulanırsa daha iyi sonuç alınır. Ama bu işlemde makina şart. Yaptıktan sonra da koruyucu bir şeffaf filmle kaplamak en mantıklısı ancak böyle bir süre dayanıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...