İçeriğe Yönlendir

Honda Innova 125 Cc Motorsikletim İçin Lastik İhtiyacım Var

Cihan Beliceli

Recommended Posts

Cihan Beliceli

Honda innova 125 cc motorsikletim var.Ön 70-100 17'' arka 80-90 17'' lastiğe ihtiyacım var hangi marka ve model lastik almalıyım (çin malı lastik istemiyorum). Manisa da bulamadım izmirde bildiğiniz yada istanbulda da olur iletişim kurabileceğim yer yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Harleyci arkadaşın da vardır :)

22032011749800x600.jpg

Var tabii.. :angry:

Motorlar şu an işyerimizde, Arkadakide suzuki.. :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Gün geçmiyor ki, Agamız bizi şaşırtmasın....

:D

Cavit abi doğru söyle senin mi bu motor...

:p

Hee benim nolcek.. ;)

Yanında duran Mavi beyaz 1997 model srad 600 sana yakışır abi slim fit adamsın nick mont agv rossi icon kask scoyco eldiven puma bot valaha hayal ettimde yakışır abi sana :)

Can doğru söylüyor.. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yanında duran Mavi beyaz 1997 model srad 600 sana yakışır abi slim fit adamsın nick mont agv rossi icon kask scoyco eldiven puma bot valaha hayal ettimde yakışır abi sana :)

Eee sonra, rolling mi yapacaz.. :)

Bana ters :D

Ben harley alacağım :p

Cavit abide de varmış nasıl olsa ;)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Cavit abide de varmış nasıl olsa :p

Diğerleri bize uçuk gelirde, harley harbiden zevkli olur be Emmi..Püfür püfür, bide motorun o sesi.. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Diğerleri bize uçuk gelirde, harley harbiden zevkli olur be Emmi..Püfür püfür, bide motorun o sesi.. :D

Saçları da bağlarız arkadan.. Bıyıklar da tamam.. Biraz uzatırız.. :p

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Bizim Ali iyiki yok buralarda, fotoşhop yapıp deri elbise giydirirdi şimdi bize.. :D

Saçları da bağlarız arkadan.. Bıyıklar da tamam.. Biraz uzatırız.. :p

Sen moda girdin Emmi, Murat dere aklıma geldi aklıma nedense. gülmekten yere yatardı sanırım..( ;) )

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Teşekkürler ama maalesf ön lastiğin ebatını hiç biryerde bulamadım . İzmirdeki honda servisini aradım fabrikadan getirteceklermiş perşembeye yükşeliş honda bayinden alacağım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...