İçeriğe Yönlendir

Monit&#246r Tavsiyesi

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

Sani Gerşon

Mutlaka da, 3-4 gün sonra kredi kartı kesim tarihi geliyor, onu bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Monitörü aldım, odamdaki 17" diğer ekranla beraber şu anda çift ekran çalışıyorum. Süper rahatlıkmış. Samsung Bx 2350 LED, tavsiye ederim. 520 TL'ye mal oldu. 22" diye çıktık 23" aldık, bir de yanına A4 tech kablosuz mouse ve klavye aldım, o da çok rahatlattı. Kabo derdinden kurtulduk...:D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ölü pikseli falan yok değil mi?

Ayakları çok mu uzun?

Oyun oynadın mı, film izledin mi?

Bu kadarcık yorumla Sani'yi öldürmeyi mi planlıyorsun? :unsure:

Yorum bağlantısı
Kenan Koca

ben geçen hisense 24'' inç led tv almıştım media marktan 499 tl. monitör olarak kullanılabiliyor ama ben daha denemedim.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Ölü pikseli falan yok değil mi?

Ayakları çok mu uzun?

Oyun oynadın mı, film izledin mi?

Bu kadarcık yorumla Sani'yi öldürmeyi mi planlıyorsun? :unsure:

Gördüğüm kadarıyla ölü piksel falan yok. Aman olmasın zaten...Ayakları çok uzun değil, okulda pek oyun oynamıyorum, film izleyip söyleyeyim sana...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Gördüğüm kadarıyla ölü piksel falan yok. Aman olmasın zaten...Ayakları çok uzun değil, okulda pek oyun oynamıyorum, film izleyip söyleyeyim sana...

Güzeeeel. :unsure:)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Şöyle 5 dakika dizi seyrettim, evdeki LED TV'yi aratmıyor. Öyle söyleyeyim sana Sani...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Şöyle 5 dakika dizi seyrettim, evdeki LED TV'yi aratmıyor. Öyle söyleyeyim sana Sani...

15'i kesim tarihi, onu bekliyorum :flowers:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu arada magic angle ve magic bright diye özellikleri var, nereden barsan bak görüntü değişmiyor. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dayanamadım ve dünkü Vatan Bilgisayar indirimiyle 320$ olan aleti 257$'a aldım.

Benim distribütörümde bile 287$ alışım vardı.

Bunu almamda yardımcı olan foruma cidden teşekkür ederim. Burası olmasa fazladan 50$ verecektim neredeyse...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Vayy, güle güle kullan Sani. Fiyat da iyiymiş. Artık monitördaş da olduk senle...:D

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Sani Gerşon

Cenk hocam, ara ara kendi kendine kapanıyor ve kapandıktan sonra tüm pencereler ufalıyor. Bir de monitörü 10dk sonra kapata ayarlıyorum windows'ta, normal kapanıyor ama aniden kendi kendine açılıyor, sende yapıyor mu bunları?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
ayni monitor mudur bilmem ama dokumatik tuslu 22" bir samsung monitor var musterimin birinde. o da kapaniyordu olur olmaz, monitor menulerinde otomatik kapanma ayarlari mevcut, onu degistirince hersey duzeldi su an. menusunu bir kontrol etmenizi tavsiye ederim...

Dun gece ayarlari minciklarken bende ayni menuyu farkettim ve kapadim. Simdilik ani kapanmalar kayboldu, ani acilmalari gozlemliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı
Cenk hocam, ara ara kendi kendine kapanıyor ve kapandıktan sonra tüm pencereler ufalıyor. Bir de monitörü 10dk sonra kapata ayarlıyorum windows'ta, normal kapanıyor ama aniden kendi kendine açılıyor, sende yapıyor mu bunları?

Yapmıyor, ayarlarıyla oyna...:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...