İçeriğe Yönlendir

Piranha Blazer Aldım.

Faruk Durmuş

Recommended Posts

Faruk Durmuş

230 tl ye aldım.

5.0 inç GPS Navigasyon Sistemi + 128 MB DDR2 RAM + 2 GB Dahili Hafıza + Video-In + FM Transmitter + Yeni i-GO™ 8 3D-City + 81 İl Başarsoft™ Harita

sınırsız güncelleme. Tek eksiği bluetooth un olmaması. ama hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çözünürlüğü düşükmüş.. inşallah parlama yapmaz..

Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Faik Sidar
Çözünürlüğü düşükmüş.. inşallah parlama yapmaz..

Güle güle kullanın...

Mehmet Abi şuradaki ürün güzel görünüyor.Fiyatıda iyi ilgilenenlere http://www.a101.com.tr/tr/

Yorum bağlantısı
Faruk Durmuş

ilk defa navigasyon aldığım için eksikliklerini tam olarak bilmiyorum. ama yinede memnunum. peki yazın araç içinde kaldığında sıcaktan etkilenirmi? sürek tak çıkarda bana saçma geliyor.bilgisi olan?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hareket halinde iken Sıcaktan etkilenmez, durur halde iken camda yapışık bir cihaz etkilenebilir. Çünkü iç ısı çok yükseliyor.. Bence çıkarın, navigasyon için camı kırmasınlar..

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

güle güle kullanın Faruk bey Aldığınız Ürünün resmi veya linkini verirseniz daha net bir bilgi verebiliriz

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Navigasyon cihazlarının GSM tabanlı olmasını bekliyorum. Internetten istediğim radyoyu istediğim herşeyi koyabilirim. İşletim sistemi de android olur.

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bende bugün A101 den Piranha Infiniti aldım 199 TL ye. Bluetooth ve FM transmitter özelliği var. Ama deneyemedim henüz :seytan:

Yorum bağlantısı
Faruk Durmuş

hayırlı olsun Engin bey. umarım beğenirsin. benim blazerda bluetooth yok. olsa daha güzel olurdu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...