İçeriğe Yönlendir

Honda Civic Yeni Kasa

Süleyman Akdoğan

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman
Gelmiş geçmiş en güzel kasası.

5004copy.jpg

bu resim feyk :nazar:

Hondanın benzinli motorları bence çok sorunsuz. ayrıca performans konusunda da hakkını yememek lazım diye düşünüyorum. yarın çiftkurtlara gideceğim bakalım varmı ellerinde 0 elegance bir bakalım. :lol:

Burak beye selamımı söyleyin çok yardımcı olmuştu bana.performans konusuna gelince hakkını yerim.nedenmi forumumuzda yeni kasa hondası olan ve şuan satıp opel astra diesel alan arkadaşımız cevabını verir bende verirdim ama kendi arabamı çok övmek istemiyorum.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)
Burak beye selamımı söyleyin çok yardımcı olmuştu bana.performans konusuna gelince hakkını yerim.nedenmi forumumuzda yeni kasa hondası olan ve şuan satıp opel astra diesel alan arkadaşımız cevabını verir bende verirdim ama kendi arabamı çok övmek istemiyorum.

Aslında o iletide eksik yazdım bundan önceki kasadan behsedecektim, arkadaşımda 2005 ies vardı benim araba ile arkasından baka kalmıştım. :nazar: Burak Bey Maslak Çiftkurtlar da mı abi? başka Çiftkurtlar var mı bilmiyorum da. :lol: Şuanki kasa nedir ne değildir bilemiyorum performans konusunda. :lol:

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay
Honda Civic in 2011 haziranda yeni kasası çıkacağı söyleniyor. Şimdiki kasasını almak mantıklı mıdır?

mantıklı olabilir ? nasıl mantıklı olur : yeni araçtada suanki guncel motor sanzuman kullanılıcaksa almak mantıklı olur ancak yeni kasada motor farklı ıse bekleyıp arac makyajlandıktan snra almak daha mantıklı olur cunku o surec ıcerısınde araclarda bı sıkıntı cıkarsa o sıkıntılar sorunlar gıderılır ...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Gelmiş geçmiş en güzel kasası.

+1903. EK kasadaki akıcılığı hiç yakalayamadılar sonradan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...