İçeriğe Yönlendir

Benzin Pompasını Uyutturdum!

Eyüp Döngel

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yavaş kaç, zaten 68 bg'sin nereye kadar kaç dakikada kaçıcan, çok zorlama ufacık dizel pancar motorun yanar. Sana uzak ama adamların lpg li de olsa en azından 100 bg arabası var ve 0-100 leri 15 sn değil senin gibi :)

he gardas heee düplü araba ile hizlansinlar önce sonra bakarız gecebiliyorlarmi, o kadar emin olma sen :) eskici seniii :) 100 beygirmis duple gider 20 si tork zaten yok, hadi bakim hadi, 2.0 atmosferik yada düşük hacim turbo benzinli olmadıktan sonra o kadar kolay değil o işler kolayca kaçamaz benden :) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

he gardas heee düplü araba ile hizlansinlar önce sonra bakarız gecebiliyorlarmi, o kadar emin olma sen :) eskici seniii :) 100 beygirmis duple gider 20 si tork zaten yok, hadi bakim hadi, 2.0 atmosferik yada düşük hacim turbo benzinli olmadıktan sonra o kadar kolay değil o işler kolayca kaçamaz benden :)

Alırım anahtarını her türlü :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu role takıldığında hareket halindeyken benzine anında geçiş oluyor mu?Yoksa yine 3 dakika gibi bir süre var mı?

Oluyor. Hiç hissetmiyorsun.

Benim araca usta hediye olsun diye takmış. 2 yıldır kullanıyorum.

Zaten benzin deposunda yarım depo benzin olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Oluyor. Hiç hissetmiyorsun.

Benim araca usta hediye olsun diye takmış. 2 yıldır kullanıyorum.

Zaten benzin deposunda yarım depo benzin olur.

Sorumu 3 yıl sonra cevaplamış olsanda teşekkür ederim  :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Alırım anahtarını her türlü :p

Çiplerim zor alırsın  :p virajda zaten korkarsın  :D (pistlerde tabii, yolda gel solla, basmam bile)

Sorumu 3 yıl sonra cevaplamış olsanda teşekkür ederim   :p:D

:D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Çiplerim zor alırsın :p virajda zaten korkarsın :D (pistlerde tabii, yolda gel solla, basmam bile)

:D:D:D

Neyden korkacam 68Hp Fiesta'dan mı? :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

he gardas heee düplü araba ile hizlansinlar önce sonra bakarız gecebiliyorlarmi, o kadar emin olma sen :) eskici seniii :) 100 beygirmis duple gider 20 si tork zaten yok, hadi bakim hadi, 2.0 atmosferik yada düşük hacim turbo benzinli olmadıktan sonra o kadar kolay değil o işler kolayca kaçamaz benden :)

Valla tüplü golf 6 ya bindim, içinden geçer benden demesi. Beygir kaybı yok çünki eskiyen turbosu ve tıkanan mazot enjektörleti yok gücü çalan. O 102 bg lik Hitler motoru ayı gibi devir çeviriyor alt devirden canlı canlı ve 6000 dd gidiyor. Kısacası bir fiesta 68 bg i gömmek için fazlası var eksiği yok.

Virajda da tam bağımsız arka süspansiyonu ile aklını alır senin dingilli fiestanın ;)

Çiplerim zor alırsın :p virajda zaten korkarsın

Çip ya da o motora, infilak etsin turbon al kucağına 1 hafta içinde :)

Dingilli arabanın nesinden korksun Das Auto ön arka süspansiyon tam bağımsız :D

nu9ugude.jpg

68 lik fiestalar gelsin birde kapışak 110 hp var içerde

2. Vitese atma ama, sonra ışık hızına çıktı etkisi yaşatır arkadaki 68 bg e ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Valla tüplü golf 6 ya bindim, içinden geçer benden demesi. Beygir kaybı yok çünki eskiyen turbosu ve tıkanan mazot enjektörleti yok gücü çalan. O 102 bg lik Hitler motoru ayı gibi devir çeviriyor alt devirden canlı canlı ve 6000 dd gidiyor. Kısacası bir fiesta 68 bg i gömmek için fazlası var eksiği yok.

Virajda da tam bağımsız arka süspansiyonu ile aklını alır senin dingilli fiestanın ;)

Çip ya da o motora, infilak etsin turbon al kucağına 1 hafta içinde :)

Dingilli arabanın nesinden korksun Das Auto ön arka süspansiyon tam bağımsız :D

Hahhaa benim enjektörde turboda sıfır ayarında kardeş, sen kendi antikana bak, eskici seni, bu benim ekonomi ve hobi aracım, 2. arabamı aldığımda zaten tek kelime edemeyeceğiniz gibi geçme şansınızda olmayacak zaten, şimdiden tokada hazırlan sen  :D

68 lik fiestalar gelsin birde kapışak 110 hp var içerde :)

Benle ne kapışıyorsun, düşmana saldırsana, sen git Mertle kapış Mert :D  benimki sakin sürüş ekonomi aracı, yarış derdim yokki, zaten FİESTA spor yada yarış arabası olmaz, kendini kandırma, ST si bile hantalken ne 1.6 dizeli Mert  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Neyden korkacam 68Hp Fiesta'dan mı? :D :D

Alırım anahtarını mayk, sürtünme katsayımıda hesaba kat über kaplama yaptık sendeki aşınmış bendeki yeni durumda daha :p  20 hp. ordan , koltuktan 30 hp. direk tokaat  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Alırım anahtarını mayk, sürtünme katsayımıda hesaba kat über kaplama yaptık sendeki aşınmış bendeki yeni durumda daha :p 20 hp. ordan , koltuktan 30 hp. direk tokaat :p

:D Arka tamponu sa ekle 15hp

nu9ugude.jpg

68 lik fiestalar gelsin birde kapışak 110 hp var içerde :)

Yavrım sürat benim tarzım değil, olsaydı 1.4 tsi 160hp alırdım :p

Gel sessizlik konfor kalitede kapışalım :D

Virajda da tam bağımsız arka süspansiyonu ile aklını alır senin dingilli fiestanın

Çip ya da o motora, infilak etsin turbon al kucağına 1 hafta içinde

Dingilli arabanın nesinden korksun Das Auto ön arka süspansiyon tam bağımsız

İddiam yok abi o kadar da değil :D konforlu sessiz sakin rahat relax mode benimkisi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Kardeş hiçbir sorun olmuyor anında geçiyor bende röleli sistemi 3-4 aydır kullanıyorum lpg den benzine geçişte sorun yok rahat edebilirsin.

Aracınızda LPG Sistemi ne marka???

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sorumu 3 yıl sonra cevaplamış olsanda teşekkür ederim :p:D

Biri konuyu hortlatmış :)

Ben de zaten 2 yıl önce taktırdın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Kabasakal

İyi Hoş Takdırdınıza Ne takdırdınız Abiler Zaman ayarlı mı fıyatlar neler marka mevcut mu herkes ayrı telden calıyor Atikercinin biri hissetmezsen gecıslerde sollamalarda bıtışlerde diyor dığer atikerci bıraz silkelenme olur dıyor 
forumlarda da bazısı hıssetmıyorsun dıyor bazısı sılkelenme oluyor hıssedıyorsun dıyor...

Bazısı Zamanlı olan sıkıntı dıyor  vs.. Kullananlar Tecrübelerini AKtarsınlar Alacaklara yardımcı olalım Abiler ::..  Ve nerden Temin edilir bu meret.Atikerci 70ve 80 tl fiyat cektıler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...