İçeriğe Yönlendir

Panasonic L37e30 Modeli Hakkında Fikir..

Murat Sakal

Recommended Posts

Murat Sakal

Teknosa'nın 02 - 08 Nisan broşürünün kapak kısmını oluşturan bu ürünle ilgili bilgisi olan varmı?

Ürün Türkiye'ye yeni girmiş bir ürün olduğundan web de fazla bilgi yok.

İncelediğim kadarıyla LG 37LE5500' e benzerliği var.. Fiyatları bile yakın birbirine...Kararsız kalmadım değil.. Önerileriniz ciddi anlamda yol göstereck.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Murat Sakal
Murat Bey, önce tanısaydık sizi...

İzmir' de kuvvetli bağları olan,Muğla'da yaklaşık 17 yıldan beri yaşayan, üniversitede bilgisayar dersi hocalığı yapan birisiyim. Sitenizi web de, konuda da belirttiğim üzere teknoloji ürünü arayışı içersinde buldum ve sadece teknoloji değil, birçok konuda ortak noktamızın olduğu ve fikirlerimi paylaşabileceğim bir site olduğunu gözlemledim. Bu konuda yıllardır emek harcayan arkadaşları da tebrik etmek isterim.

Yorum bağlantısı
Murat Sakal

Hocam teşekkür ederim link için. Bilmiyorum ürünü görme fırsatınız oldu mu. Gördüğüm kadarıyla aktarmaya çalışayım.

Öncelikle Panasonic L37E30 modeli renk kalitesi olarak LG LE5500 den daha iyi görünüyordu. Hareketli resim kalitesi üst düzeyde bir çalışmayla dengi modellerinden farklı kılınmış. Ayrıca USB'ye TV den direkt kayıt özelliği de LG' ye göre farklılığı. Yazılım güncellemesi Tv tarafından (internete bağlı iken) kullanıcıya bir mesajla geliyor ve kullanıcı kolaylıkla tv nin yazılım güncellemesini yapabiliyor. Teknosa 'da ürünün 200 HZ olduğu söylenmişti. Ancak yaptığım araştırmalar ürünün 100 hz olduğunu gösterdi. MKV desteği olduğunu gördüm. Birebir usb den gösterdiler. Ancak altyazı konusunu bilmiyorum. O an için bunu deneyecek dosya yoktu. Ama sorunsuz altyazı gösterir dediler. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar altyazı desteğini yazabilir, ya da Teknosa dan araştırılabilir (altyazı demosu istenebilir.)

Araştırmalarım devam ettikçe yardımcı olmaya çalışırım..

m.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lcd-led vs. alınırken, kim menu kullanımını kontrol ediyor merak ettim, mesela Lg lerin menüsü, yarım kalmış gibi, Samsungların ki uzay mekiği menüsü gibi. Yani Lg ninkine dos sistemi, Samsunga Windows 7 benzetmesini yapabiliriz, Toçibayı/panasoniki bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Sakal
Lcd-led vs. alınırken, kim menu kullanımını kontrol ediyor merak ettim, mesela Lg lerin menüsü, yarım kalmış gibi, Samsungların ki uzay mekiği menüsü gibi. Yani Lg ninkine dos sistemi, Samsunga Windows 7 benzetmesini yapabiliriz, Toçibayı/panasoniki bilmiyorum.

Lg bu modelinde samsung la kafa kafaya gelmiş gibi. Her ikisini de gördüğüm için söylüyorum. dinamik efektli menüler, kullanıcı dostu tasarım.

Ben de panasonic hakkında yorum yapamam görmediğim için. Tv yi gördüm, aklıma gelmedi menülere bakmak, bir de kısıtlı bir zamanım vardı. Ama özelliklerine bakınca ve görüntüyü görünce hislerim diyor ki Panasonic L37E30 modeli de samsung ve LG den geri kalmamıştır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...