İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Connect

Uğur Kamil

Recommended Posts

Uğur Kamil

Yeni sustalı anahtarımda tamam. Bugün köyden geldim birde detaylı temizlik yaptım.

d23b1X.jpg

5k7VZL.jpg

0knDYB.jpg

4krlEG.jpg

J4A20Q.jpg

OZAMGD.jpg

Çalışırken bile gözüm üstünde :)

Aq7J9L.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Uğur Kamil

Karlık takmadan lip takılsa nasıl durur acaba ?

hangi lip olduğuna bağlı

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Kamil

Uzun zamandır aklımda olan uygulamayı sonunda fırsat bulup gerçekleştirdim.

95J3aO.jpg

MynbV7.jpg

Qlr0Lr.jpg

b2zaVn.jpg

5k53aA.jpg

0kMa0V.jpg

Buda güncel km'miz kayıtlarda bulunsun lazım olur :)

qloadV.jpg

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Uğur Hocam eline sağlık güzel olmuş. Bu malzeme kendinden mi fosforlu yoksa elektriğe mi bağlı?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Uğur Hocam eline sağlık güzel olmuş. Bu malzeme kendinden mi fosforlu yoksa elektriğe mi bağlı?

Elektrikle çalışıyor. Parklara bağladım ben. Teyb'in tuşları turuncu diye bunuda turuncu aldım ama biraz açık turuncu çıktı bu :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Resimlere bakarken acaba kaç km oldu bu derken aşağıda km resmini gördüm. :)

Maşallah abi valla :nazar: 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Resimlere bakarken acaba kaç km oldu bu derken aşağıda km resmini gördüm. :)

Maşallah abi valla :nazar:

Teşekkürler. Bana kalsa yenileme zamanı geldi ama şartlardan dolayı bir süre daha bizimle gibi duruyor. Ev almayı düşünüyoruz(bütçeye uygun bulursak) ondan dolayı araba için borca girmek mantıklı gelmiyor. Bu aralar durdurup satılık mı diye soranlar veya satarken haber ver diyenler çok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Hayirli olsun :)

Teşekkürler Ercan fırsat buldukça değişime devam.

Bayram tatilinde belki ge​lirim o taraflara gezmeye, gelirsem haber veririm müsaitsen görüşürüz ;)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Uğur Kamil

Nikon d3200 fotogram makinemle ilk denemeler. Henüz alışamadım makinaya.

G55l6v.jpg

yRRXYM.jpg

488XR4.jpg

zYYb8g.jpg

OBBPY3.jpg

J66vRE.jpg

0LL929.jpg

48857Y.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Xenon farlar ne oldu?

Onları satalı çok oldu şuanda H4 LED ampul kullanıyorum. Kısaları ve selektörü çok etkili.

Yakında Ercan'la bi​rlikte tekrar mercekli far yapacağız biraksilik olmazda ikimizin aracına da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Onları satalı çok oldu şuanda H4 LED ampul kullanıyorum. Kısaları ve selektörü çok etkili.

Yakında Ercan'la bi​rlikte tekrar mercekli far yapacağız biraksilik olmazda ikimizin aracına da.

Yağmurlu sisili havalarda nasıl?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Yağmurlu sisili havalarda nasıl?

Sisli havaya denk gelmedim hiç. Bendekiler 6000K dolasıyla kötü hava koşullarında performansı düşüyor. 4300K üstündekiler yağmur ve siste aydınlatmada kimseyi memnun etmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
haktan sayka

öncelikle aracın çok güzel olmuş bende butarz bir teyp istiyorum üstünde orjinal teybi var tp9123t modeli senin teybinde benim aracıma uyarmı vede markasını verebilirmisin

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

öncelikle aracın çok güzel olmuş bende butarz bir teyp istiyorum üstünde orjinal teybi var tp9123t modeli senin teybinde benim aracıma uyarmı vede markasını verebilirmisin

Uyuyor ve direksiyon kumandasıda uyuyor.

marka ve model olayı karışık. Model olarak internette aratınca bendeki teyb çıkmıyor(satan yok)​

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Kamil

Aynalardaki ve kapı çıtalarındaki nikelajları söküp plasikleri mat siyaha boyadım.
Aslında he​psi parlak siyah olacakta aracın 2 gün boyacıda yatması işime gelmediği için şimdilik mat siyahla idare edicem.

YJZXoz.jpg

8QR4jV.jpg

m5AY0V.jpg

bY7NQm.jpg

d0gY4p.jpg

AgrBZB.jpg

48y6Y7.jpg
​​

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

kardeşim ellerine sağlık maskalemede peçete kullanman ilginç olmuş genelde gazete iş görür acaba arkaya geçirirmi diye düşündüm bir an ALLAH ta geçmemiş  :D  ve mis mis  bu jantlar bir harika bir çok araca cuk diye oturur harika tercihler hastayım bu connecte ALLAH nazarlardan sakınsın . :nazar:  :nazar:  :blush:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...