İçeriğe Yönlendir

2005 Focus 1.6 Collection Buldum Sizce Nasıl.

Ali ihsan Yılmaz

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
Sizin hatırınız için bir konuşalım bakalım tava yersem hastane masraflarını alırım ona göre :fiuw:

Valla arkadaşların işini bozmak istemem ama o arabayı ben satmam. onunda helalinden 100bin km 5 yıl kullanma ömrü var :lol2:

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan
Sizin hatırınız için bir konuşalım bakalım tava yersem hastane masraflarını alırım ona göre :wub:

Hertürlü masrafınızı karşılarım siz merak etmeyin :elveda: .Şaka biryana düşünürseniz ben ciddi alıcıyım.Seçimlerde çok yoğun olacağım şu aralar alamazsam arabasız kalacağım.Siz patrondan onayı alın gerisi kolay..

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

bir ev işi var aklımızda hayırlısıysa belli olacak yakın zamanda ondan sonra satacağım büyük ihtimalle. kısmetse olur inşallah.

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

İnşallah siz istediğiniz eve bende istediğim araca kavuşurum.Hayırlısı diyelim o zaman olay netleşince beni haberdar ederseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

elbette neden olmasın. nasip bu işler. ancak ev almak araba almaktan kat be kat zormuş bunu çok iyi anladım.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Aydın Ernez

bende de 2005 model focus 1.6 collection var. focus 1 mi focus 2 mi oluyor acaba?

Yorum bağlantısı
Melih Bozkurt

bende de 2005 model focus 1.6 collection var. focus 1 mi focus 2 mi oluyor acaba?

Focus 1 makyajlı kasa oluyor sizinki. Focus 2'ler 2006 dan başlıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...