İçeriğe Yönlendir

Lcd'nizi 3d'ye çevirin

Kenan Koca

Recommended Posts

Kenan Koca

merhaba arkadaşlar. internette dolaşırken bir ürün dikkatimi çekti. bu ürünün normal hd tvlere 3d özellik kattığını söylüyor. zamanında milyarlarca verdiğimiz led ve lcdleri 3d'si yok diye çöpe atmaktansa bu ürünü kullanmak mantıklı gibi görünüyor ama ne derece işe yarar onu bilemiyorum. bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum. bu firmayla hiçbir alakamın olmadığını da belirtmek isterim.

http://www.hepsidijital.com/OPTOMA-LCD-niz...n_209528.html#0

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Bende şu yöntem daha iyi:

gözlüksüz izlenebilen 3D yaptık firmamızda mevcut demekki boşuna uğraşmışız ya :unsure: Bu nedir böle ::)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Vay be, olaya bak. Ama o zaman 2 televizyon mu lazım? Ben öyle anlıyorum sanki...

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Bence balast gitmiş, Bosch Gen5 paklar bunu, yahu bu sistemle sinir sistemi kısa devre yapar ısınır, kafanın arkasına Sıvı soğutma takmak lazım, termaltake anca paklar bu adamı.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
merhaba arkadaşlar. internette dolaşırken bir ürün dikkatimi çekti. bu ürünün normal hd tvlere 3d özellik kattığını söylüyor. zamanında milyarlarca verdiğimiz led ve lcdleri 3d'si yok diye çöpe atmaktansa bu ürünü kullanmak mantıklı gibi görünüyor ama ne derece işe yarar onu bilemiyorum. bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum. bu firmayla hiçbir alakamın olmadığını da belirtmek isterim.

http://www.hepsidijital.com/OPTOMA-LCD-niz...n_209528.html#0

Ürün artık yerinde yok :good1:

Yorum bağlantısı
Hasan Kerik

Adamın gözlerden duman çıkacak yakında bence su soğutma eklemek lazım göz kapaklarına

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Ben çok araştırdım ama normal Tv'yi 3D yapan bir cihaz bulamadım Muaz'ı ürünler normal yayını 3D yayına çeviriyorlar. Ama Satıcı sanki yayını değil de Tv'yi 3D yapıyormuş gibi yanıltıcı ifadeler kullanıyor.

Bence bu tür bir cihaz yapabilirler, ama 3D tv satmak varken böyle bir ürün hemen piyasaya çıkartılmaz.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
Ben çok araştırdım ama normal Tv'yi 3D yapan bir cihaz bulamadım Muaz'ı ürünler normal yayını 3D yayına çeviriyorlar. Ama Satıcı sanki yayını değil de Tv'yi 3D yapıyormuş gibi yanıltıcı ifadeler kullanıyor.

Bence bu tür bir cihaz yapabilirler, ama 3D tv satmak varken böyle bir ürün hemen piyasaya çıkartılmaz.

+1

3d isteniyorsa 3000 lira verip LG alınmalı. Evvelsi akşam arkadşımdaydık yemekte biraz baktık sinemadan bile daha iyi geldi.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

3d tv si olanlar için kısa bir belgesel ekledim. 1 dk kaydettim 69 mb.

buda balıklar, bu daha kısa ama balıklar harika..

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bunun için cihaza gözlüğe vs gerek yok bence Ersen Abi yağlayıcı göz damlası var mı? o yetecek gibi görünüyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bunun için cihaza gözlüğe vs gerek yok bence Ersen Abi yağlayıcı göz damlası var mı? o yetecek gibi görünüyor :D

Her türlü temin edilir :p

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ahmet kendim kaydettim abim ;) daha neler çıkıyor, çok yer kaplıyor yoksa eklerim abim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Az bekleyin, bunların hiçbirine gerek yok, yıl ortasına doğru 720p görüntü veren gözlüksüz 3D led tv Toshiba tarafından geliyor, seneye bu iş biter, sonrası hologram görüntü zaten.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geliyo yolda da, ilk çıkanlar 6000 tl. falan olur herhalde, bizim almamız ise 5 sene sonra anca :D

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Geliyo yolda da, ilk çıkanlar 6000 tl. falan olur herhalde, bizim almamız ise 5 sene sonra anca :D

Beş sene sonra farklı bir teknoloji çıkacak yine biraz bekle nasihatları gelcek bu kısır döngü böyle sürüp gidecek.:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Gözlüksüz 3d mi olurmuş :) 25 yıl sonra ki zamanda geçen filmlerde bile gözlük var :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ona bakarsan günümüzde uzayda ve galaksi araştıran gemilerde olmamız, baika gezegenlerde inşaat işi yapmamızda lazımdı :)

Beş sene sonra gözlüksüz 3d yaygınlaşacak ve ucuzlayacak, hah şimi alalım derken, bugün yazdığım gibi seneye renkli dev hologram tv çıkacak diyeceğim, tv olayı biteccek, salonda direk hologram göreceğiz, hatta bu görüntü evde bile gezecek :)

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Evde gezmesin ben tedirgin olurum.Otursun oturduğu yerde :D

Bende.:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...