İçeriğe Yönlendir

Focus Tüp Hararet Olayı

Ali Uslu

Recommended Posts

Ali Uslu

Arkadaşlar aracıma tüp taktırdım ve daha otogazda deneme yapılırken araç hararet yapmış..yaklaşık 3 saatte çözemediler sorunu ve hala daha araç firmada ve ben haber bekliyorum..zaten biraz daha ses çıkarmazlarsa tüpü sökün diyecem..

tabi ondan önce bu normal bir sorun mu yoksa adamların iş bilmezliğinden dolayı mı??

Yorum bağlantısı
Kenan Koca
(düzenlendi)

araca su koymayı unutmuş olabilirler.

tarihinde Kenan Koca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eyüp Döngel
Arkadaşlar aracıma tüp taktırdım ve daha otogazda deneme yapılırken araç hararet yapmış..yaklaşık 3 saatte çözemediler sorunu ve hala daha araç firmada ve ben haber bekliyorum..zaten biraz daha ses çıkarmazlarsa tüpü sökün diyecem..

tabi ondan önce bu normal bir sorun mu yoksa adamların iş bilmezliğinden dolayı mı??

Kardeş regülatöre giren su hortumu kalorifere giden hortumdan alınıyor muhakkak hortuma t takınca hava yaptırmıştır veya ısı müşürüne bağlanan kabloyu ters takmıştır motor ısınmıyodur hararet ibresi yükseliyodur veya tam tersi. Akkk akk tecrübeli ustaya götürün arabalarınızı. Neyse geçmiş olsun bendede lpg var 1 yıl oldu maşallah tık yok ne arıza lambası ne fazla yakıt vs hiç sorun yok arabaya tüpü taktırdım ustanın yanından çıkış o çıkış daha yanına gitmedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bence tamamen ustanın aracı tanımamasına bağlı bir gelişmedir..

Söktürmeyin, düzeltsinler..

Tesisatı bir çok yerden kestiler, hortumları kestiler, manifoltu deldiler, arabanın sağını solunu deldiler..

Geri dönmek zordur..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...