İçeriğe Yönlendir

Bir Sabah Vakası Da Benden, Ama Sonu İyi :)

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Ak sakallı dedenin intikamı gibi :rolleyes:

Daha bunlar bişey değil.. Daha klavyesi de sürçecek bunun :police:

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Polisler görevlerini yapmış,sanırım trafik mevzuatında da geçer,aracın camlarını ve kapısını açık bırakmak yasaktır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Polisler görevlerini yapmış,sanırım trafik mevzuatında da geçer,aracın camlarını ve kapısını açık bırakmak yasaktır.

Bunun için ceza yazdılar mı bilmiyorum ama, yazmamışlardır :police:

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Duyarlı bir arkadaşa denk gelmişsiniz.

Görevli memur arkadaşı takdir ettim gerçekten. :flowers:

+1000 :flowers:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yıllar önce arabamı değiştiriyorum.Eski arabamı aldılar ama yenisinin istediğim özellikte gelmesi 1 hafta sürecek.O sırada da geçici araba verdiler.Yeşil bir Hyundai...Neyse bir gün hanımla sinemadan çıktık akşam parkettiğim yere gittim amanın bir baktım araba yok.Hemen eş dostu aradım bütün polis teşkilatı arabayı arıyor.Neyse polis arkadaşımın biri de yanımda merak etme bulacaz falan diyor.Bu arada aranan araba Kırmızı Honda Civic...Bir 10 dk sonra arkadaşım elimdeki anahtara bakarak ama abi o anahtar Hyundai ??? dedi ve hemen önümüzdeki arabaya hanımla binip "Hadi görüşürüz" diyerek oradan uzaklaştım....Yol boyunca da kendime ve salaklığıma gülüp durdum.Hatta şimdi de gülüyorum...(Bir de arabanın önünde arabayı kaybettiğimi beyan ediyorum durum o derece kötü)
Düşmez Kalkmaz Bir Allah'tır :lol2:

Hafızası ile ünlü İlker İzgördü bile kullandığı arabanın markasını karıştırabildiyse, herkes karıştırabilir :lol2:

Daha bunlar bişey değil.. Daha klavyesi de sürçecek bunun :D

Abi ben nasılda bunu kaçırmışım..

:: Z :: ile başladı. Yarın Toplantı tarihini unutur, sonrada niye tarihi değiştirdiniz der

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...