İçeriğe Yönlendir

Bir Otomobilin Audi Olması İçin Ne Gerekir Sorusunun Yanıtı..

Murat Gedik

Recommended Posts

Murat Gedik

Arkadaşlar iyi akşamlar.

Öncelikle şunu belirteyim ki ön yargı olmasın :unsure2:. Burda başka bi arabanın sempatizanlığını yapmıyorum sadece reklam hoşuma gitti, paylaşma ihtiyacı hissettim.

İnşallah Ford'da böyle güzel reklamlar çeker ve hakettiği yere tam olarak gelir.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=207234079292760

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

İşte bu yüzden focus 100binTL değil.. :nazar: zira bu testlerin %20 sine dayanması bile mucize olurdu.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
(düzenlendi)

Audi kelimesini duyduğumda bi iç gıcıklanması oluyor :D.

Hala çözebilmiş değilim :).

tarihinde Murat Gedik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geçen senelerde audi showroom'unda A6'yı (sanki alabilecekmişim gibi ) inceliyorum, sağ ön ile arka kapının hizalı olmadığı fark ettim ve satış temsilcisine ,bu ne iştir kapılar hizalı değil dedim.Satışcı abi günde en az yüz kere açılıp kapanıyor dedi. Normalmiş ayarın kaçması :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Burda başka bi arabanın sempatizanlığını yapmıyorum sadece reklam hoşuma gitti, paylaşma ihtiyacı hissettim.

Audi sempatizanı olmanızda hiç bir sakınca yok... :)

Bizde fiat sempatizanı bile var. :D

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Biraz önce gezinirken öğrendim.

Audi'ye ait 12000 adet patent varmış. Galiba başarısının sırrı burada yatıyor arkadaşlar.

AR-GE ...

Audi sempatizanı olmanızda hiç bir sakınca yok... :)

Bizde fiat sempatizanı bile var. :)

:D Haklısınız :D.

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

insanın içi gidiyor, arkadaşımın 98 A4 ündeki teknoloji çoğu 2011 arabada yok. maddi imkanlar elverse......

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Çok özel bir prestij yaptı. Mercedes, Bmw klasmanına çıktı. Hatta zorluyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4yuvarlak sevenler üzülecek ama, tüm otomobiller; Doblo bile aynı testlerden geçer, Audinin gücünün %90 nı reklam-pazarlama.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
4yuvarlak sevenler üzülecek ama, tüm otomobiller; Doblo bile aynı testlerden geçer, Audinin gücünün %90 nı reklam-pazarlama.

Katılıyorum reklam ve pazarlamanın çok büyük önemi var. Bütün ürünlerde...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ve Gündüz görünme ledleri

Mucidi onlar..

Mercedes bile yapamadı aynısını..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hiç bir firma aynısını yapmıyor,yapamıyor, aracın kasasına çok güzel uyum sağlıyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Reklamda çok başarılılar, kendi bindiğim otomobil , neler yapabiliyor diye , Audi A1 , aratıyorum internette , hem de aynısını yarı parasına almışken :D

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Oldukça fazla vergi ödüyoruz. Arabanın neredeyse yarı parası vergi, bunu azaltmanın bir yolu olmalı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Audiyi severim ama fazlada abartmamak lazım, bu testlerden hemen her araç geçer, Ford' da geri kalmaz üstelik, tabii Audide baba arabadır, şöyle bir Full donanım A4 2.0 tdi olsada binsek.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Oldukça fazla vergi ödüyoruz. Arabanın neredeyse yarı parası vergi, bunu azaltmanın bir yolu olmalı.

Vergi vermeyenlere verdirebilir ve ithalat açığı vermeyi bırakırsan bu vergi azalabiliir.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Vergi vermeyenlere verdirebilir ve ithalat açığı vermeyi bırakırsan bu vergi azalabiliir.

Zaten vergi sistemi oturmuş ve halkı vergi konusunda tam manasıyla bilinçli olan devletler devamlı gelişiyor...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Zaten vergi sistemi oturmuş ve halkı vergi konusunda tam manasıyla bilinçli olan devletler devamlı gelişiyor...

Bunu yapmak içinde üretici bir ülke olmamız lazım. Almanların araba fabrikalarında çalışan işçilerinin parasını bizler ödüyoruz. aileleri ile birlikte 4 Milyon insan yaşamını sürdürse araba fabrikalarından yeter. Yani çok kaba ve kısa hesapla alman nufusunun 4 milyonunu başka ülkeler besliyor adamlar tabikide rahat rahat yaşacaklar.

Bu ülkeye araba yaptırmayanların .................... ................. .............. diyorum . :angry:

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Zaten otomobil için Bir Audi var birde diğerleri ...:angry:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Geçen senelerde audi showroom'unda A6'yı (sanki alabilecekmişim gibi ) inceliyorum, sağ ön ile arka kapının hizalı olmadığı fark ettim ve satış temsilcisine ,bu ne iştir kapılar hizalı değil dedim.Satışcı abi günde en az yüz kere açılıp kapanıyor dedi. Normalmiş ayarın kaçması :)

Reklamda "19 haftada tam 12 zorlu yılı yaşatabilen yıprandırma süreci" diyor, kapıları yıprandırmayı unutmuşlar..

Audi nin kalitesini inkar etmiyorum ama abartılı bir reklam, Herşey reklamlardaki gibi olsa alınacak çok araba varda.. :angry:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...