İçeriğe Yönlendir

St Logo, St Spoiler, Sislerime De 8000k Xenon, Aynalarım Gümüş Gri.

M. Ali Öz

Recommended Posts

M. Ali Öz
(düzenlendi)

Arkadaşlar uzun süredir fotoğraf çekemedim aslında yeni değişiklikler değil ama paylaşmak istedim..

dscn0119yw.jpg

dscn0125w.jpg

dscn0118z.jpg

dscn0128ez.jpg

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sis deki ampul hariç işlemler gayet güzel.Rengide çok güzel. :good1::nazar::):nazar::nazar:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M. Ali Öz

Bana da sağ tarafı biraz aşağıda gibi geliyor :good1: yapıştırınca farkettim ama baktım aslında düz durmasına rağmen aracın çizgileri eğimli olduğu için sırıtmış :) gözünüzden kaçmamış :) yorumun için teşekkürler Onur abi ;)

Sis deki ampul hariç işlemler gayet güzel.Rengide çok güzel. :good1::nazar::):nazar::nazar:

Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz
güzel olmuş :nazar: xenonlar arıza ışığı yaktı mı?

Yakmadı böyle bir sorunla artık çoğu markada karşılaşılmıyor..

maşallah yakışıklı olmuş...ST logo bana da eğri duruyor gibi geldi :nazar:

Takıntılıyım üzerime gelmeyin :) teşekkür ederim, canlı bu kadar göze batmasa da ilk fotoğrafta nedense gerçekten eğri duruyor :nazar:

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz

Teşekkürler son fotoya bakarak da bunu söyleyebiliyor musunuz ? öyleyse inip değiştircem hemen :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Güzel araç , hiç bir eklenti daha yapmayın ve eklediğiniz hiç birşeyi de çıkartmayın.

:rolleyes:

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz

Teşekkür ederim yorumunuz için :) ses sistemi ve sinyallere Amerikan park var bu hafta sırada :good1: ondan sonra durulurum yaza kadar :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Breh breh. :rolleyes: Aldıracaksınız sonunda bi fiesta bana da. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Maşallah :rolleyes: elinize sağlık :) logo eğri hatta baya eğri :good1:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Logo tam olmasa da düzgün. Gözünüz yanılıyor. Matematik ve PS yalan söylemez. :rolleyes: Plakayı sıfır eğim yapıp,ufuk çizgisi olarak referans alınca,logoda saat yönünün tersine sadece 1-2 mm eğim çıkıyor ortaya.

unlelogod2.jpglogoogj.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M. Ali Öz

Cihan bey çok teşekkürler :biggrin: ilk fotoğrafta nedense çok kaymış ama plakaya göre düz denilebilir dediğiniz gibi , elinize sağlık :biggrin:

güle güle kullanın güzel olmuş.. logo sağa yatmış biraz :)

Teşekkürler Fatih abi :) matematiksel olarak çözdük o işi tongue.png

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Rica ederim. Göz yanılmasına neden olansa üstteki bagaj çizgisi. Aşağı doğru eğimli geliyor. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Oynatalım Uğurcum. :D

Plaka düzgün. Araba yamuk olabilir belki,o da Ford'un suçu gayrı. :D

dscn0119yw1.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet araba yamuk :crazy:

Sağdaki yere paralel çizgiye bakarsanız, aslında yere paralel olmadığını göreceksiniz :p

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz

:p evet araba yamuk, ön arkaya göre daha basık duruyor 1.5mm :D

:crazy:

Güle güle kullanın güzel olmuş...

erkan abi tesekkürler , maşallah forumda ne göz varmış değilmi :p:)

:good1: Aslında suç bizlerde değilki,arabanın sahibi Ali'de,şu logoyu düzgün yapıştırsaydı,bukadar yorum yapmaya gerek kalmazdı :p

abi vallahi o logo düz ya :p 1. fotoda birşeyler varki anlamadım .. inip baktım plakayla paralel ama aracın cizgileriyle paralel değil :good1:

Yorum bağlantısı
M. Ali Öz
Böyle olması daha iyi boşver....

Geçenlerde Mehmet Mercan'ın arabasını satılık ilanına koymuşlar forum sagolsun hemen buldu.... :p:D:vreka::D:unknw::D:D:D

hadi yaa ilanın tüm fotoğrafları mehmet abinin focus un mu ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...