İçeriğe Yönlendir

F-1 Fotoğraflarım

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Uğraş Özyurt

tüm ciddiyetimle spor severler için çalışırken bir muzip arkadaşımda beni çekmiş :)

ugras111.jpg

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Fotoğrafın exifine çeken makinenin seri numarasından tutun çekim esnasında makinenin o an ki sıcaklığını bile işleniyor makine tarafından. Basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz PhotoME programı ile.

Tabi bazen exifleri siliyorlar. Ama burada ham hali bulunması çok büyük avantaj.

EXIF silindiği için pek bir geçerliliği yok diye yazmamıştım.

Ulaş o zaman bende senin yanında biraz gezmeliyim.Ulen deklanşöre bastığımda araba yok oluyordu:)

PAN tekniği kullanacan gomtanım :nazar:

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)
EXIF silindiği için pek bir geçerliliği yok diye yazmamıştım.

PAN tekniği kullanacan gomtanım :)

Pan tekniği adı üstünde; bir teknik,arabayı yakalamakla direk bir ilgisi yok, ama hız etkisi yaratması açısından faydalı bir teknik.F-1 deki gibi zaten kendisi hızlı olan araçlarda uygulamak daha kolay.

Ulaş resimler için teşekkürler. profosyonellik bu olsa gerek.

Sağol abi,uğraşıyoruz işte, beğenmene sevindim.

tarihinde Ula? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
Ben bir tek Peter PAn 'ı bilirim.Artık resim çekmem F1 de Ulaşı bulurum:)...Hatta seneye bir de kart çıkartır bana yakınen çekeceklerimi çekerim...(Usta-çırak hesaaaabı)

boş ver f-1 i moto gp olsunda ona gidelim, daha zevkli :)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)
Abim bana motor gurultusu olsunda dünyanın öbür ucunda olsun farketmez.MotoGP için Benim makineyle gelirim.Vstrom ne kadar oradakileri kesmese de ben çok severek biniyorum.

motor güzelde ben sadece fotoğrafını çekiyorum, işin kötüsü binmeyi de, sürmeyide seviyorum ama İstanbulda gözüm kesmiyor, en son 2 sene önce cumhurbaşkanlığı bisiklet turunda 400-500 km kadar motor üstünden fotoğraf çekmişliğim var, aletlerde güzeldi, bazende bi yerde duruyorsun,çekip yeniden önlerine geçiyorsun, bu arada süren eleman 220-240 vuruyordu :)

tarihinde Ula? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Güvenç Terzierol

:rolleyes: Teşekkürler abi sağol

Teşekkürler Arda

sağolun :good1:

:good1: konuyu hatırladım,fotoğraf güzeldi...

Serkanın dediği gibi Canon iki makine mark 3 ve 4 iki de tele lens 400 mm f;2,8 ve 200 mm f;2 diafram.

sağolun

ne demek ilginiz igilendiğiniz ve duygularınızı paylaştığınız için teşekkür benden...

diyafram ve açık bulutsuz havanın fırsatını kullanmışsınız :))

bulutlu olsaydı o zaman görürdüm ben :D

ya kapalı fotoğraflar yada daha uzaktan düşük esntantene :D :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

pan tekniği çok keyifli bir teknik :)

Kesinlikle. :) Bu da benim eski bir denemem. Beceremedim tam olarak ama şoför abinin bakışı her gördüğümde güldürür beni :D

xNoCI.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Abi adam demiştir bu neden fotoğrafımı çekiyor. :D :D

Ben olsam 2 gün uyuyamam. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Zafer aslında çok güzel olacakmış ama makinayı yukarı doğru oynatmışsın galiba :p

Şöför isyaaannaaağğğnnlarda gibi bakıyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...