İçeriğe Yönlendir

Karadeniz'in İnci İlçelerinden Biri Amasra

Barış Tığlı

Recommended Posts

Barış Tığlı

Amasra ile ilgili fotoğraflar daha önce paylaşılmış ama bende fotoğraflarımı paylaşmak istedim takdir ve beğeni sizin...

dsc00089sc.jpg

dsc00091dw.jpg

dsc00092bn.jpg

dsc00094hl.jpg

dsc00096de.jpg

dsc00098j.jpg

dsc00102u.jpg

dsc00105t.jpg

dsc00111vg.jpg

dsc00120jv.jpg

dsc00128txa.jpg

dsc00129lof.jpg

dsc00133cv.jpg

dsc00152cj.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok harika güzel bir şehir. 2 defa gittim. Kale içinde en uç noktada çay evi var fener altında. Oraya mart ayında çadır kurduk 1 gece konakladık. Aşağıda dalga sesi karşıda tavşan adası. Üstümüzde fener ve dolunay.Keman ve gitar eşliğinde müzik ziyafeti. Martı lokantasında balık ziyafeti (asıl salata ziyafeti desek daha doğru salataları süper). Herşeyiyle harika bir şehir ancak park sorunu var yaz aylarında.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Barış Tığlı
Çok harika güzel bir şehir. 2 defa gittim. Kale içinde en uç noktada çay evi var fener altında. Oraya mart ayında çadır kurduk 1 gece konakladık. Aşağıda dalga sesi karşıda tavşan adası. Üstümüzde fener ve dolunay.Keman ve gitar eşliğinde müzik ziyafeti. Martı lokantasında balık ziyafeti (asıl salata ziyafeti desek daha doğru salataları süper). Herşeyiyle harika bir şehir ancak park sorunu var yaz aylarında.

Saygılarımla.

Evet söylediğiniz gibi harika bir şehir, çok güzel vakit geçirmişsiniz ne güzel biz günü birlik gittik ancak gene de süperdi balık ve salata keyfi daha da bir güzeldi biz gittiğimizde bile park ile ilgili sorun vardı çok kalabalıktı ayrıca bir kaç güzel bir doğa için uygun olmayan kirlilik gördüm onları da fotoğrafladım...

Yorumunuz için teşekkürler...

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güzeldir Amasramız küçük ama şirindir herkesin hasta olduğu salatasıdır zaten görmeyenler görmeli derim bu bölgeleri hatta safranboluda dahil edilebilir

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Çeşmi cihanda balık tava yedikten sonra.

Hele yanında kalamar varsa .

Ballı ,manda yoğurdunu bıçakla keserek yediniz mi?

Yanında rakınız var mıydı?

Ohooo akşam akşam yapılır mı bu şimdi ?

:):bravo:

Yorum bağlantısı
Barış Tığlı

Valla ağzım sulandı bir kez daha hocam.

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen

Of of of bir tuhaf oldum atlayıp arabaya gidesim geldi :mangal:

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ayhan Onaran

Güzel yer ama deniz için sezonu iyi tutturmak lazım.İnkumu'na bir defa gittim bildiğiniz fırtına vardı :D Amasra ve Akçakoca da öyle Karadeniz'in ne zaman ne yapacağını kestirmek zor.Bir bakıyorsunuz tam deniz havası Akdenizden farkı yok.Ertesi gün kasvetli kapalı,yağmurlu bir gün..

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

O zaman hava durumuna bakıp karar vermek lazım. Erken rezervasyon yatar :biggrin:

Bayram dönüşü su sıcaklığıda uygun olur demişlerdi, bakalım kısmet. Olmazsa Yalova-çınarcık yedekte bekliyor...

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Peki 2-3 gün kalmak için -deniz manzaralı- hangi oteli tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı

Bartın'a bağlıydı değil mi? Harika bir doğa ve sahil ilçesi. Hep gitmek istemişimdir bir türlü nasip olmadı bakalım nasip olursa, çipura'dan levrek'e salatasından midye tavasına neyi varsa not ediyorum. Mekan mekan gezip tatmak isterim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Yıllar önce Sinop'tan dönerken uğramıştık yarım saat bir saat gezelim diye durduk ,daha sonra kendimizi bir pansiyonda 3 gece için anlaşırken bulduk.Gerçekten çok güzel bir yer...

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Ceşm-i cihan da barbun tava yemeden gelinmemesi gereken yer diye tarif edebilirim ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ceşm-i cihan da barbun tava yemeden gelinmemesi gereken yer diye tarif edebilirim ;)

Bize de bir bilen lazımdı hani... ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Bize de bir bilen lazımdı hani... ;)

Ayıpsın zafer ailelerle gidilebilir aslında... ;)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

amasra da içkisiz mekan bulmak mümkün değil özellikle yaz aksamları her tür insan var bu mekanlarda .ben bartınlıyım ama bu sebeplerden kendi memleketimizde ev dısında balık keyfi yapamıyoruz ..aslında içkisiz bir balık lokantası açsam iyi iş yapar hee :tap2:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ayıpsın zafer ailelerle gidilebilir aslında... ;)

Hele bi Kıyak yerleşsin bakalım ;) Seni de ararım denk getirirsek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...