İçeriğe Yönlendir

Boğaz Kelebeği Adaptasyonu

Turgay Durak

Recommended Posts

Recep Mura

Arkadaşlar aracımda devir saati dalgalanması ve zaman zaman ani frenlerde stop etmesi şikayetiyle nihayet dün karar verip yetkili servise gittim durumu anlattım makineye bağlayıp bakalım dediler tabii ben yanlarında değildim sonra servis danışmanı geldi tamam dedi hego sensörü arıza vermiş arıza silindi işlem tamam yine yaparsa sensör değişmesi gerekir dedi aracı alıp çıktım baktım değişen hiçbir şey yok geri döndüm araca bakmadan değişmesi gerekir ne kadar dedim işçilik dahil 500-600 TL civarı dediler kesin sorun bundan mıdır dedim kalite kontrol ustası da vardı yanımda bilemiyoruz başka sebeplerde olabilir ama makine bu arızayı veriyor bunu değişiriz sonra bakarız diğerlerine dedi el insaf dedim...Yetkili serviste böyle yaparsa deneme yanılma sonuçta değişen parça 500-600 TL lik parça emin olmadan gereksiz yere neden değişsin...internette taradım bir kaç yedek parça sitesinde hego sensörü 150 TL civarı gözüküyor benim mi yanlışım var acaba bu kadar fark olabilir mi? acaba sorun gerçekten bundan kaynaklanabilir mi? tecrübeli arkadaşlar sizce ben ne yapmalıyım?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Forumun neresini açsam aynı mesajla karşılaşıyorum ; bir yere yazmanız yeterli ..

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Evet haklısınız bir yere yazmıştım ama cevap gelmeyince bu konuyla bağlantılı olan her yere yazdım ki belki cevap gelir diye çünkü bir başlığı okumayan diğerini okuyabilir diye düşündüm neyse benim işler şu sıralar sarpa sarıyor elektrikte araçta sıkıntı üstüne sıkıntı birde bunların her ikisinden de anlamamak ve çafresiz kalmak en büyük sıkıntı özür dilerim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...