İçeriğe Yönlendir

İnternet Explorer Kullanıcılarının Dikkatine

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Serkan Toker
Chore o bikere de daha Emmi tam bitirmemiş yazıyor...

Bitince onu da kullanırız, hatta bitmişi var...Chrome diye yazılıyor...:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
ie kullanmak zorunda değilsin Mehmet..

Kendinize eziyet ediyorsunuz arkadaşlar.. Bu ie'dan bir nane olmaz...

firefox hiç kullanmadım bir kaç kez baktım ne bilim alışkanlık yapmış ie bana. chrome yi kullanmayı denedim o da hiç hoşuma gitmemişti.

şimilik idare ediyorum. bakalım ne zaman canıma tak der ozaman bir çözüm bulucam emmi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Opera ya da Firefox kullanmaya başlayınca eklentileriyle de tanışınca bırakamazsın.Ben ie ye elimi bile sürmüyorum.Tavsiye ederim.Ama tabii Chore u da bekleyebilirsin...(Umarım ömrün vefa eder)

abi onu bekliyom zaten alışkanlıklarımdan bir anda kurtulucam. firefox sürekli güncelleme eklenri bir sürü şey isityor bakalım emmiyi bekliyom.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sorma Serkan Chrome Emminin procesi üzerine kurulmuş birşey.bizim Emmi ulvi bir adam diye pek o konulara girmiyor ama resmen Chore dan esinlenerek hazırlanmış...Ben ısrarla Chore u bekliyorum....Chore çıkacak dert bitecek hissediyorum yani...Ben bu tip sorunları Firefox 4.0.1 e bağlıyorum dönün 3.6.17 ye geçtiğini göreceksiniz.(Yaptım oldu)

Ben her ikisini yani, 3,6 ve 4,0'ı uzun süre aynı anda kullandım... Sonuçta her iki makinayı a 4,0 yaptım...

Bence geçmişi kurcalamanın anlamı yok..

Adamlar yapmış...

Mehmet Opera ya da Firefox kullanmaya başlayınca eklentileriyle de tanışınca bırakamazsın.Ben ie ye elimi bile sürmüyorum.Tavsiye ederim.Ama tabii Chore u da bekleyebilirsin...(Umarım ömrün vefa eder)

Testler bitsin, süreriz yakında.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
Chorem kullanın forumun tadını çıkarın... :bravo::nazar:

Kesinlikle katılıyorum :nazar:

Yorum bağlantısı

Evet, hızlı cevap açılıyor artık Mehmet Bey. Ne zamandır çalışmıyor diye denemiyordum. Hatta şimdi hızlı cevaptan yazıyorum.

Firefox kullandığımdan beri sayfanın altındaki alıntı kısmında bir sorun yaşamadım.

İlgisi var mıdır? bilmiyorum ama Virüs programı olarak Mccafe kullanıyorum. Bazen virüs programları veya güvenlik duvarı ayarları beklenmedik engeller çıkarabiliyorlar.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Sayın Mehmet Özyürek Bey,

Netscape navigator, safari, opera ve gecko ile baktığımda forumda bir çok özellik çalışmıyor. Bunlar hangi tuşa basınca düzeliyordu ? :):D

Şaka bir yana ie9 kullanıyorum. Forumda text editor (yazı yazdığımız) kısım hariç bir sorun yok. Ordaki sorunda arada imleç kayboluyor ve scrollbarlar çıkıyor. Onlarda sorun sayılmaz. Sorun yaşayanlar internet explorer'ın araçlar / internet seçenekleri/ Gelişmiş ayarlar kısmındaki sıfırla butonuna basmaları sorunu çözecektir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sayın Mehmet Özyürek Bey,

Netscape navigator, safari, opera ve gecko ile baktığımda forumda bir çok özellik çalışmıyor. Bunlar hangi tuşa basınca düzeliyordu ? :):D

Format C:

:)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Format C:

:)

Ben gene I\O tuşu diyeceğinizi bekliyordum da neyse....

Nerde o eski formatlar, fdiskler

Gözümde tüter şu kodu yazdığım günler. O zamanda windowsa uyuz olurdum. Hala oluyorum. Ne kadar kızsak da bu mikrofosa hayatımıza çok şey kattı.

format c: /q

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Bu hızlı formatmıydı ? :nazar:

Bu gün kü adıyla hızlı biçimlendirme. Surface test ve clean yapmadan sadece index ve registerlar siliniyor. (Yüzey testi ve temizliği yapmadan sadece içerik listesi ve kayıtları temizleniyor) İnanın iğreniyorum kendimden.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Bu gün kü adıyla hızlı biçimlendirme. Surface test ve clean yapmadan sadece index ve registerlar siliniyor. (Yüzey testi ve temizliği yapmadan sadece içerik listesi ve kayıtları temizleniyor) İnanın iğreniyorum kendimden.

yok canım niye iğreniyorsun kendinden güzel bir nostaji oldu hatırladım ilk kursa gittiğim seneleri (1989) ne uğraşıdık 5,25 disketlerle hey gidi günler hey .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
yok canım niye iğreniyorsun kendinden güzel bir nostaji oldu hatırladım ilk kursa gittiğim seneleri (1989) ne uğraşıdık 5,25 disketlerle hey gidi günler hey .

1989'da bende kullandım bunlardan.. :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...