İçeriğe Yönlendir

Yeni Jetta Alınır Mı?

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel
(düzenlendi)

Arkadaşlar Audi aracımı sattıktan sonra beni çok cezbeden yeni Jetta 1.2 tsi comfort alınır mı aracı test ettim ilk viteste ağır ama sonra araba zıpkın gibi oluyor fiyat olarak 46.000 tl değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürler

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
fites=vites
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

2. araç olarak düşünüyorsanız ve tsi gibi motorlar ilginizi çekiyorsa , aile aracı almak yerine daha özellikli bir araç alabilirsiniz. Ne amaç ile araba aradığınıza bağlı.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

aile aracı olacak birde artık bir kerede olsa sıfır bir araç almak istiyorum aslında tam da karar vermiş değilim ne alacağıma 50.000 gibi bir bütcem var

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1.2 tsi, zıpkın gibi de yakan bir 8 supab motordur, tsi da hayat 1.4lt. ile başlar. Focus alın, premium hissini yakalayın.

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

jetta güzeldir 2011 ini bir süre kullandım otm. dizel performansıda fena değil ama donanımı o fiyata oldukca iyiydi.

bence alınır.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Deniz tayanç 1.2 sıfır jetta almıştı kendisine sormak lazım..

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Şirkete geliyor sürekli.

Sürmedim ama içi çok ferah ve modern duruyor. Sıkmayan boğmayan bir havası var. Yol sesi konusunda eskisine nazaran daha iyiymiş yalnız eski kasanın malzeme kalitesi daha iyi gibi demişti sahibi.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

jetta düşünmemin nedenlerinden biride ikinci elde vw fazla değer yitirmemesi. motor olarak hic fena değil zıpkın gibi

focus 3 düşünmememin nedeni ilk gelen araçlar genelde fordta sorunlu olması

bu kesinlikle benim düşüncem ve arac bmv ve yeni audi a4 karışımı gibi duruyor sizce

Yorum bağlantısı
Kubilay Atik

Ben bindim full olanı ve dizel motorluydu. Gayet rahat,konforlu ve hızlıydı. Focus'tan ona bindiğinde kalite farkı çok rahat bir şekilde anlaşılıyo ayrıca dıştan görüntüsü ve iç dizaynı da gayet hoş.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İç dizayn denmiş de, 2006 model yılından beri içerde pek bir değişim olmadı, torpido / teyp aynı.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Çağlar bey siz fazla vw sevmiyorsunuz heralde çünkü genel yorumunuz alınmaz yönünde

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
cağlar bey siz fazla vw sevmiyorsunuz heralde cünkü genel yorumunuz alınmaz yönünde

Aksine, zira otoparkta 1 adet Vw parçaları ile imal edilmiş Seat ım durmakta. Bence ihtiyacı belirleyip, fayda/fiyatı yüksek olanı bulmalı. Mesela bizim Cupra nın, logosu VW olanına +5-6000TL , Audi logolu olanına x2 TL istiyorlar.

Bir de Vw , yarattığı imajı kadar ulaşılmaz bir dayanıklılığa sahip değildir.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

vedat bey ben ford hastası bir kişiyim şimdiye kadar 6 ford aracım oldu eşimde şu anda c-max var ama ford benim gözümde kolay kolay vw baş edemez focus ııı içinde böyle düşünüyorum fiyatları nerderyse aynı ve jetta şu anda yok satıyor ve 3 ay sıra bekleniyor audimi sattığıma pişman olacam kararsızlık zor şey

cağlar bey sadece logoyla ilgili değil bence olay sadece logo olsa ben vw kullandım fordda seatta ama hic biri sattığım audinin tadını vermedi ve sattığımada pişmanım tsbiki vw bu parayı hak etmiyo ama bence c segmentinde alınabilecek arac bence jetta ha şunuda söyliyeyim plastik aksamı eski jettadan kötü

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu segmentte,benzinli sedan denince fazla seçenek te kalmadı. O rakama 1.2tsi alınmaz değil tabiki, ama bu motor ileride kullanıcısını üzecek gibi, nedense Jetta yı 1.4 tsi ile satmıyorlar.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Yakınıma bakmaya gittik. Dizel - DSG, Eylül ayına gün veriyorlar.

Yeni Jetta' nın arka diz mesafesi çok hoşuma gitmişti. Ancak, plastik askamına elimi değince heves kaçıracak kadar çok kötüydü.

Sonuç vazgeçildi.

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar

audi den sonra 1.2 motor sizi keser mi bilinmez? ama kasa olarak jetta çok muhteşem olmuş. ama motor seçeneğini düşünek lazım. ankarada aralık ayına gelir dediler bize.

Yorum bağlantısı

Bir yakınım almış.geçen hafta inceleme fırsatım oldu..1.2 TSi nin performansı tatmin edici düzeyde.performans standart 1.6 litrelik motordan daha iyi gibi.sakin kullanımda tüketim değerleride güzel.Arka diz mesafesi çok iyi.uzun boylu sürücülerin bile arkasına rahat oturulabiliyor.Malzeme kalitesinde biraz düşme olmuş.özellikle kapılardaki sert plastik malzeme hoşuma gitmedi.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

audiden sonra kesmez tabiki ama kasası cok güzel jettanın ve arka diz mesafesi audi a4 daha uzun ve motor performansı olarak 2. ve 3. viteste gerçekten çok iyi geldi bana bakalım sonuç ne olacak alıp almamamakla arasında kararsızım

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

bugün mondeo 1.6 tdci titanyum denedim ve arac hoşuma gitti giyat olarakta en son 2-3 bayiyle konuştuktan sonra mersin dışı bir bayi 61.000 tl aracı bıraktı sizce nasıl bir fiyat birde deneyen varmı bu aracı. Fikir sahibi arkadaşların ve bu araç yorumlarını bekliyorum yarın kapora gönderecem ikinci elde büyük ihtimalle zarar edecem gibi alırsam sizce

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

tipini begeniyorsanız ve 61 bütçeye uygunsa alın. jetta dan daha çok memnun eder gibi bence.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
audiden sonra kesmez tabiki ama kasası cok güzel jettanın ve arka diz mesafesi audi a4 daha uzun ve motor performansı olarak 2. ve 3. viteste gerçekten çok iyi geldi bana bakalım sonuç ne olacak alıp almamamakla arasında kararsızım

Yazdıklarınızı doğru buluyorum.Bende çarşamba günü Jetta,yı Bacanağım için inceledim, eski bir Wolksvagen,ci

Olarak aracın kasa güzelliği, iç ferahlığı, bagaj genişliği hepsi tartışılmaz güzel, fakat beni düşündüren motor

1.2 motor ilk kez kulanılıyor bu kasaya nasıl cevap verir? teknik bir kişi olarak W Ustabaşısıyla görüştüm

Arkadaşım olduğundan makinanın 3 aylık bir makina olduğunu kullanıp görüleceğini söyledi.Oradan çıkıp

Ford Çetaş,a geçtik Focus III inceledik malesef hüsrana uğradım hiç beklediğim araç değil. Bacanağıma

Focus2.5 titanyum tdci hb araç alıp çıktık hayırlısı olsun :flowers:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...