İçeriğe Yönlendir

Çan Çin Çon

Hakan Adalıoğlu

Recommended Posts

Hakan Adalıoğlu

Arkadaşlar çin malı navigasyon cihazları var. TV'li olan 5'' ekrana sahip. Fikirlerinizi alayım dedim. Ciddi ciddi almayı düşünüyorum bunlardan. Sahibinden veya gitti gidiyorda mevcut. Ne dersiniz problem yaşarmıyım. Fiyat olarak 200 TL civarı. TV'li olanlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O paralara, garantili markalı cihazlar bulabilirsiniz..

Ben düşündüğünüz cihazı tavsiye etmem..

Yorum bağlantısı

Ben GPS marka çin malı kullanıyorum dealextrem dn almıştık.Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadık.TV yok ancak mp4 , müzik , e-book, bluetooth gibi özellikleri sorunsuz kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Belki 200 değil ama 300 tl ye falan tv li markalı garantili cihazlardan almanızı tavsiye ederim.Ayrıca tv olayı bence gereksiz.Neticede hareket halindeyken çok fazla tatmin edici çalışmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Markalı = Çançinçon, Tek farkı harita güncellemeleri. Piranha vs bunların fabrikasının olduğunu mu sanıyorsunuz? :good1: Hayır tabiki :p Bir firma envani tür elektrikli cihazı nasıl üretsin :) Dünya devi olması lazım :)

Yorum bağlantısı
Hakan Adalıoğlu
Markalı = Çançinçon, Tek farkı harita güncellemeleri. Piranha vs bunların fabrikasının olduğunu mu sanıyorsunuz? :) Hayır tabiki :p Bir firma envani tür elektrikli cihazı nasıl üretsin :blink: Dünya devi olması lazım :nazar:

Aslında benim bildiğim de Piranha ve Navitec gibi cihazların TV'li olan modelleri var sadece onlar da 300-350 TL civarı. Bu ürünler de bildiğim kadarıyla Çinde üretiliyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet Güler

Bence de 7 inch çok büyük olur ben de 6 inch olanı vardı o bile büyük duruyordu sonrasında 5 inch kullanmaya başladım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Öyle ama çinliler de parasına göre mal yapar.

Her çin malı aslında bildiğimiz anlamda tu kaka çin malı değildir.

cinliye ne kadar para verirsen o kadar lik iş yapar :D

+1 durum aynen böyle.Çin de pazarlık yapmayı adet edinen firmalar yüzünden Ülkemiz bu duruma geldi.Çin de pazarlığın sonu yok.Pazarlık yapıldıkça kalite düşüyor.Sadece ürün görünüş olarak aynı kalıyor.

Yorum bağlantısı
Ahmet Güler

Ben 1 yıldır çin malı navigasyon kullanıyorum henüz bir sorun çıkarmadı hatta benden özenen 5-6kişi daha aldı aynısından 5 inch olanlar maximum 80 usd ye 600 mhz işlemcili ve 128 mb ramli çok iyi birşey alınabilir dealextremeden.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
Öyle ama çinliler de parasına göre mal yapar.

Her çin malı aslında bildiğimiz anlamda tu kaka çin malı değildir.

Ben öyle demek istemedim zaten Fuat abi :) Şu an aracımda 7' dokunmatik monitör kullanıyorum ki harika kalite :blink:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...