İçeriğe Yönlendir

Arka Camlar..

Murat_Uzun

Recommended Posts

Murat_Uzun

Arkadaşlar selam 2005 c-maxımda arka camları kendi düğmelerinden çalıştıramıyorum şöför konsolundan çalıştırıyorum bunun nedeni ne olabilir acaba ?

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

şöför kapısı cam kontrolünde bununan arka cam kilidine basın.. kilit açık olsun yani üzerinde ışık yanmasın..

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Arkadaşlar selam 2005 c-maxımda arka camları kendi düğmelerinden çalıştıramıyorum şöför konsolundan çalıştırıyorum bunun nedeni ne olabilir acaba ?

söför kapısında camları kaldırıp ındırdıgınız yerın alt kısmında bi tane tuş var o tuşa basıp arka camları kilitlemişsinizdir çoçuk kilidi ona tekrar basıp kilidi devre dışı bırakıp deneyin

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

şöför konsolunda dar uzun bir düğme var onun ışığı yanıyor mu? camlar ön konsoldan kilitlenebiliyor. sadece şöför kumanda edebilir, diğer kumandalar çalışmaz. onu kontrol etmenizde fayda var eğer öyle değil ise arızalıdır mutlak süretle en yakın servisi başvurun.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşımız o düğmeyi bildiğini sanarak yukardaki mesajı yazdım. eğer bilmiyorsa sebep yukardaki yazılan tuşdandır :)

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Ben soroyu tam ters anlamışım. yani arkadaşlara katılıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...