İçeriğe Yönlendir

Nikelaj Uygulaması...

Erkut Uysal

Recommended Posts

Semih İzgi

Alt çıta'da kromsa abartı olur gibime geldi. Aslında aracının yandan bir resmini eklersen daha rahat yorum yaparız Erkut abi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Markayı bilmem ama, kısa zamanda karamayanı henüz görmedim, yapıştığı yerden de çıkmıyor, çıksa da geride iz bırakıyor.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

fikrini paylaşan herkese çok teşekkür ederim... kararma meselesi benim aklıma gelmemişti... bizim arabalardakiler nasıl hemen kararmıyor peki ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel

Sonradan yapılan nikelajlı uygulamaları ben de pek sevmem aslında (ayrıca kararma konusunda da sonradan yapılan nikelajların kalitesine pek güvenesim gelmiyor açıkçası), ancak ilandaki güzel olmuş gerçekten..

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Bence gri arabada güzel durmaz...

titanium olduğu için alt tarafta zaten var hasan bey ama bilemiyorum...

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez
titanium olduğu için alt tarafta zaten var hasan bey ama bilemiyorum...

Alttada varsa aslında güzel durabilir..komple bir bütün şeklinde güzel durur..

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Kaliteliyse, fiyatı da uyuyorsa, hiç düşünmezdim.

Sonradan yapılan nikelajları sevmeyen birisiyim ama çok beğendim.

ahmet abi aklıma takılanda kalitesi sonradan kararırmı 2 yıl garanti falan filon diyor ama garanti bittikten sonra nabıcaz ? :D

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
(düzenlendi)

Bence güzel olmaz.

Biliyorsun benim araç Trend ve bende sonradan alt takım getirip ( yurt dışından ) yapmış idim, kararma vs kesinlikle olmaz zira malzemesi 403 saç dır.

diğeri ise ben dün akşam bendekileri söktüm çıkarken bir problem olmadı ama çıkan çitalar artık bir işe yaramaz,

Sökme sebebim merak edilirse şayet, malzeme saç olduğundan çok çiziliyor e malum bende bir takım daha getirip yedeğe almış idim müsayit bir zaman da takarım şu an aracım çitasız :D

tarihinde Yasin_ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Bence güzel olmaz.

Biliyorsun benim araç Trend ve bende sonradan alt takım getirip ( yurt dışından ) yapmış idim, kararma vs kesinlikle olmaz zira malzemesi 403 saç dır.

diğeri ise ben dün akşam bendekileri söktüm çıkarken bir problem olmadı ama çıkan çitalar artık bir işe yaramaz,

Sökme sebebim merak edilirse şayet, malzeme saç olduğundan çok çiziliyor e malum bende bir takım daha getirip yedeğe almış idim müsayit bir zaman da takarım şu an aracım çitasız :D

abi zaten senden görüyoruz böle şeyleri özeniyoruz onu tak bunu çıkar falan... yakışmaz diyosun yani...

Orası sıkıntılı işte. :)

Fiyatı da az değil.

fiyat biraz tuzlu dediğin gibi ahmet abi...

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
abi zaten senden görüyoruz böle şeyleri özeniyoruz onu tak bunu çıkar falan... yakışmaz diyosun yani...

fiyat biraz tuzlu dediğin gibi ahmet abi...

Ya tabi bence yani beğendi isen neden olmasın , ayrıca dediğim gibi merak etme kararma vs filan olmaz kesinlikle , he ama şu var alacaksan yerine gidip araç üzerinde dene malzemeyi gör öyle al netten sipariş le alma , çünki sendeki kromlar ile bunlar arasında renk ton farkı olabilir belki

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Aksesuvar genelde deneme yanılma yolu..kimisinin beğenisini kazanırken kimisininde hoşuna gitmez.

Bana göre aksesuvarın orjinal gibi sade ve estetik durmasıdır..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...