İçeriğe Yönlendir

Youtube Video Problemi

Ümit Atmaca

Recommended Posts

Sani Gerşon

Kırmızı kare içine aldığım dosya'da bulunan,youtube içerikli ! satırların bir bölümünü sildim öncelikle ! sonra tekrar youtube yi

açmaya çalıştım,sorunsuz açıldı...

benimde aklımdan bilgisayara bi zarar verir miyim vs diye tamamını silmedim...baktım bi sorun yok tamamını sildi...

şu an sorunsuz açılıyor...

:shok:

Hosts dosyasının tamamını niye sildiniz yahu?

Çözüm önerisi olan yok mu?

Önbelleğini, geçmişini vs temizle.

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

:shok:

Hosts dosyasının tamamını niye sildiniz yahu?

Kaç gündür...youtube girebilmek için elimden gelen herşeyi yaptım ! ama nafile olmadı :i-ih:

bu gün sabah arkadaşı arayacaktım...format atması için...

biraz nette araştırma yapıp öyle ararım dedim ! ve yukarıda verdiğim yazıyı okuyup uyguladım ve sonuç sorunsuz

youtube'ye giriyor .bilgisayarın çalışmasın'da nete sitelere girmede bi sorun yok :)

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Zafer Ayvacı

Ben de bir aydır youtube ile sorun yaşıyorum.

Şöyle ki, youtube oturumu açmadan videoları uzunca bir süre izleyebiliyorum. Mesela 10-15 video. Tarayıcı farketmeksizin. Ancak oturum açtığımda videolar açılmıyor. Video sayfasındaki her şey yükleniyor ancak video oynamaya başlamıyor.

Ll4XiSN.png

Yaklaşık 20-30 saniye sonra da o genel hata geliyor: "Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyin."

Örneğin, bu mesajı yazarken firefox ile zaten izleyemediğim için, iExplorer'dan youtube'u açtım. Üye girişi yapmadan bir video açtım, izledim, sonra sağ üstten oturum aç dedim ve tekrar aynı videoyu oynatmak için sayfayı yeniledim, yukarıdaki hatayı aldım.

Var mı aklına bir çözüm gelen?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Tahminim cache ile ilgili bir sorun olduğu yönünde. Ancak bir türlü çözüm ile ilgili bir şey düşünemiyorum.

Üye girişi yapmadığım zamanlarda da bazı zamanlar 2-3 bazı zamanlar 9-10 video sonra oynatmaz oluyor. Tarayıcının geçmişini temizledikten sonra yine bir kaç video oynatıp aynı duruma geliyor.

Şu anda ie, FF, Chrome, Yandex yüklü. Hepsinde de sonuç aynı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...