İçeriğe Yönlendir

2004 Focus Comfort Ve Honda Jazz Değerlendirebilirmisiniz?

Yunus Çözgen

Recommended Posts

Yunus Çözgen
(düzenlendi)

Arkadaşlar affınıza sığınarak bu ara çok soru sorduğumun farkındayım,bildiğiniz gibi durup dururken 2005 Focus'umu satmıştm ancak bu aralar araba almam lazım tabii bunun için değerli yorumlarınız bendeki belirsizlileri netleştirecektir. Sizden ricam;

2004 model comfort 17 bin km de Focus'u hatasız kapalı garajda saklamış 22500 tl son rakam. Şimdi kafama takılan bu arabaya bu fiyat nasıl. şöyle ki aracın bakımları yapılmış ancak azda kullanılmış sada lastikleri zaman olarak miadını doldurmuş, triger setinin zamanı gelmiş bunlarıda eklersek ayrıca çelik jantta takmak istersem fiyat değer mi.

Birde böyle bir alternatifte var 2006 model jazz elit manuel full olan 32 bin km de( lütfen Focus'la karşılaştırılmaz tabii sınıf farkından v.b) 23000TL özellikle Focus'u düşünüyorum bu konuyu bir değerlendirirseniz sevinirim. SAYGILARIMLA

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Her ikisini kullanmış biri olarak kesinlikle Honda Jazz çünkü Focus'un lpg de yaktığını Jazz benzin olarak yakar şehir içi ortalaması hiç 8 litreyi geçmedi Jazz!(ortalama 6.5/7 litre aralığında yaktı uzun yolda klima açık 5.5 kapalı 4.8 yakardı genelde)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Segmentleri apayrı, üretim amaçları farklı, kullanımları farklı, bence ikisine de bu meblağlar verilmez. İyiniyetiniz sonsuz olabilir ama bu km lere güvenmeyin, mutlaka sorgulayın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
Harbiden Fiyatlara Dikkat etmemişim 22.500 tl Focus1 de Almam 23.000 TL jazz da almam

+1000000 :):rofl:

Yorum bağlantısı
Yunus Çözgen

Değerli arkadaşlarım ford focus aldım. çok iyi baktırdım hattaşişlide forum mumuzun ustası olan liderler fordda Osman ustaya baktırdık. kendileri çok yardımcı oldu. arabada kapalı garajda kalmış sıfırdan farkı yok. şuan için memnunum değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. ayrıca araç 14 bin km de yukarıda yanlış yazdım. ayrıca osman ustamın yardımlarından dolayı teşekkürt ederim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...