İçeriğe Yönlendir

İki Ayaklı Mahlukatın Krom Cam Çıtası Merakı.

Ersen Tapan

Recommended Posts

Üzücü ve sinir bozucu bir durum.Harf çalan kişi olmasın bu?Geçmiş olsun umarım boyaya zarar vermemiştir.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Üzücü ve sinir bozucu bir durum.Harf çalan kişi olmasın bu?Geçmiş olsun umarım boyaya zarar vermemiştir.

Yok abi harf iş yerimde çalınıyo genelde :nazar:

Boyada sorun yok Oktay abi.. :)

Yorum bağlantısı
Yavuz Gencay

onu yapanı bulucaksın o çıtaları ona yapıştıcaksın sıcak silikonla yapıstırıcaksın ... nekadar adii insanlar var böyleleri için yaşasın cehennem ... :D

Yorum bağlantısı
Selim Yılmaz

Abi gecmis olsun o pislikte arabalardan kromun calamiyacani anlamıştır abi bende kromlardan memnun değilim birisini çıkarıyim dedim fitil yamuk yumuk oldu sen zarar vermeden nasıl çıkardın

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş
(düzenlendi)

Çok geçmiş olsun maalesef memlekette mahluk çok , ben aracımın başına her gittiğimde yeni bir çizikle karşılaşıyorum artık alıştım çok kızmıyorum :)

Bir abimizin başına bir olay gelmişti , golf'ünün jant kapaklarını çalıyormuş mahluklar abimiz evden görmüş camdan bağırmış dur falan adamlar HADİ BE ! demişler alıp gitmişler kapakları :nazar:

tarihinde R?dvan Kocaba? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Abi gecmis olsun o pislikte arabalardan kromun calamiyacani anlamıştır abi bende kromlardan memnun değilim birisini çıkarıyim dedim fitil yamuk yumuk oldu sen zarar vermeden nasıl çıkardın

Ben kenarlarından wd 40 sıktım biraz ince hortumuyla. ( camlar açıkken iç kısımda az bir boşluk vardı ) ; sonra ısı tabancasıyla ısıttım ardından yavaş yavaş oynatarak yerinden çıkardım.. Sökmeye çalışırken eldiven kullanın kenarları çok keskin..

Yorum bağlantısı
Selim Yılmaz

evet abı cok keskin cıkarmaya caliştigimda butun parmaklarımm kesilmişti

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...