İçeriğe Yönlendir

Ford Explorer 5r55e Şanzıman Servis Manual.

Guest Hakan Tarım

Recommended Posts

• 8 ay sonra...
Burak Cora

benim vites araları ne durumda bilmiyorum ama sanki tam emin olmamakla beraber manuel de ki debriyaj balatası bitiyomuş gibi bi his varya onu hissediyorum sanki gerçi gaza yüklenmem pek yüklenince öyle bi durum yok ama acaba bi sorun mu yoksa otomatiğin mantığına mı alışamadım tam olarak ve şu enteresan bi parça ilanı vermiş mustafa abi onu alıp taksam kime yaptırılır ki gerçi gerek bile belki ama genede düşünebilirim yani kusursuz olsun demedik ama %80-90 iyi olması içimi rahat tutar biri almak isteyince yüzümüz kızarmasın bi sıkıntı varsa dimi :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Sıkıntı yoksa hiç elleşmeyeceksin, patlayıncaya kadar devam. Patlayınca hallederiz :)

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Bayram Yazar

arkadaşlar arıcımn sanzıman yağını degıstırmek istiyorum yag hangi marka koydurmam lazım bilginiz varsa paylaşırsanız sevınırım aracım 2002 mod v8 devamlı 4x4

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Markadan ziyade spesifikasyonu önemli..ona dikkat edin.. Mercon V - Atf III-IV ,DEXRON 3 ...gibi yağları kullanabilirsiniz..filtreyi değiştirmeyi ihmal etmemeli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bayram Yazar

Mustafa abi sanzıman yağını degistim ikigün güzeldi sonra eşki haline geldi uzun yola çıkcam sıkıntı yasatırmı acaba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...