İçeriğe Yönlendir

2009 Focus'da Lpg Sorunu Oluşurmu?

Serkan Ataman

Recommended Posts

Serkan Ataman

bugün bir beyefendi ile görüştüm,kendisinin ford focus arka 2003 model bir aracı var ve brc de lpg montajı yaptırmış.20 gün olmuş taktıralı ve performansdan memnun olduğunu söyledi.kendisinin numarasını lpg yi uygulatmayı düşündüğüm yer referans amaçlı verdi kendisi bana verdi.aracı kullanmakta olan beyefendi iyi bir referans verdi işçlilikleri konusunda.gitip taktırıcam en yakın zamanda.benim aracım 2009 model ve 100ps lik comfort modeli.acaba 2003 model araçla benim aracımın motoru arasında çok teknik farklar varmıdır?kendisi memnun olduğunu ancak arada epey bir model farkı olduğu için net yorum yapamadını söyledi.gönül rahatlığıyla takırabilirmiyim sizce?teşekkürler

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Kiti takacak ustanın işçiliği iyiyse sorun çıkarmaz. Gönül rahatlığı ile taktırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ahmet İlkak

bende de 2009 focus trend otomatik var 1 ay oldu taktıralı (BRC) hiç bir olumsuzluk görmedim hatta performans kaybı var mı yok mu onu bile farkedemedim ama Mustafa beyinde dediği gibi takacak yer ve usta bu işte önemli onun araştırmasını yaparsanız daha isabetli olur...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Adem Şentürk
(düzenlendi)
Kiti takacak ustanın işçiliği iyiyse sorun çıkarmaz. Gönül rahatlığı ile taktırabilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar

2009 100 hp focusumşehiriçinde 10 lt şehir dışında 7 lt. yakıyor bu değerlerle yakında iflas edeceğim lpg taktırmalımıyım 100 hp'lik motorda verimli olur mu? bi de hangi marka kit olmalı? Bursa da tavsiye edilen bir yer varsa önerileri bekliyorum

Merhaba Arkadaşlar

2009 100 hp focusum şehiriçinde 10 lt şehir dışında 7 lt. yakıyor bu değerlerle yakında iflas edeceğim lpg taktırmalımıyım 100 hp'lik motorda verimli olur mu? bi de hangi marka kit olmalı? Bursa da tavsiye edilen bir yer varsa önerilerinizi bekliyorum

Teşekkür ederim tarihinde Adem ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Kesinlikle taktırın yakıtta yarı yarıya fark edecek. Farkı farkedeceksiniz.. :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eyüp Döngel
bugün bir beyefendi ile görüştüm,kendisinin ford focus arka 2003 model bir aracı var ve brc de lpg montajı yaptırmış.20 gün olmuş taktıralı ve performansdan memnun olduğunu söyledi.kendisinin numarasını lpg yi uygulatmayı düşündüğüm yer referans amaçlı verdi kendisi bana verdi.aracı kullanmakta olan beyefendi iyi bir referans verdi işçlilikleri konusunda.gitip taktırıcam en yakın zamanda.benim aracım 2009 model ve 100ps lik comfort modeli.acaba 2003 model araçla benim aracımın motoru arasında çok teknik farklar varmıdır?kendisi memnun olduğunu ancak arada epey bir model farkı olduğu için net yorum yapamadını söyledi.gönül rahatlığıyla takırabilirmiyim sizce?teşekkürler

Kitten çok takan usta önemli ve teknik bilgisini bilgisayar üzerinde kullanabilmeli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...