İçeriğe Yönlendir

Ford Aşkım Dan Başkası Yardım Bekliyor

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Değerli arkadaşlar.

bir kaç ay önce beraber çalıştığım bir arkadaşım 2005 model ford focus c-max aldı.Aracı getirdiğinde direksiyonda bir sertlik hissetmiştim ve hemen direksiyon yağına bakmıştım. direksiyon yağı simsiyah olmuştu yağı değiştirdik direksiyon biraz yumuşadı. ancak şimdi Araç ta gaza basıp direksiyonu çevirince direksiyon hafifliyor rölantide ise ağırlaşıyor.Probleme çözüm bulamadık bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Ayrıca aracın bağaj içerisi üst karton kapağını temin edebileceğimiz bir yer varmıııı :nazar::nazar: :dil: :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Şahin bey başlıklarınızda sorununuzu belirtirseniz yardım alma durumunuz daha çok olur, bilginize...

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Kardeşim idare et :nazar: sitenin özelliklerini anca çözüyorum.Hatalarım yüzünden affınıza sığınırım :nazar:

Yorum bağlantısı
Ömer Mıcık

Benim sıkıntım tam tersine direksiyon sertleşerek meydana geliyordu. Yağını değiştirdik bu seferde arada yumuşadı sertleşme şeklinde oldu. Bu sefer ise fordun orjinal direksiyon yağı varmış onu aldım sorun çözüldü şuan eskisi gibi oldu. Fordun orjinal direksiyon yağı ile değiştirin belki düzelir.

Yorum bağlantısı
Fatih Ardıç

araç benzinlimi dizelmi ? motor devri ile direksiyon eforu degişiyorsa direksiyon pompasında sorun olabilir

ama yinede işten gerçekten anlayan birine göstermenizde fayda var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...