İçeriğe Yönlendir

Yeni Bagaj Kapagı Tampon Arası Gizli Led Aydınlatma

Sedat Balcı

Recommended Posts

Sedat Balcı

bu da benden bır arkadasda gormustum bende gızlı olarak bagaj kapagına taktım frenlerden aldım hıc kablo gorunmuyor herseyı kendım yaptım hat cekmemk bıraz zorduu ama cok guzel oldu kanımca

Yorum bağlantısı
Sedat Balcı
(düzenlendi)
tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
:) Çok şık olmuş. Stoplar ile yanması geceleri çok dikkat çekici ve gösterişli olacakdır.Elinize sağlık
Yorum bağlantısı
Sedat Balcı

ledler bellı degıl zaten gızlı bagaj kapısına takılı tersten yanıyor ama yansımasında o şekılde gorunuyor

Yorum bağlantısı
Atilla Atun
bu da benden bır arkadasda gormustum bende gızlı olarak bagaj kapagına taktım frenlerden aldım hıc kablo gorunmuyor herseyı kendım yaptım hat cekmemk bıraz zorduu ama cok guzel oldu kanımca

ben 1 sen 2 bakalım daha yapacak olan varmı acaba ?

beğenmeyenlere sesleniyorum.siz neyi beğenirsiniz ?

bakalım devamı gelecekmi .eline sağlık kardeşim.

Yorum bağlantısı
Sedat Balcı
(düzenlendi)

teknık detaya gelırsek üzeri silikonlu led şerit kullandım arabayı yıkadıgımdsa sorun olmamadsı ıcın kendınden bantlı oluy67or ama ben yınede kalıtelı çift taraflı bant kullandım daha sağlam oldukablo goruntusu kotu olmaması ıcın bagaj ıcınden gecırdım kabloları ama paraklarada bağlanmıyor hem fren hem park olmuyor ıkıncı bır serıt lazım dırenc falan gerekmıyor 12 wolt luk yeterlı + - bağlıyorsunuz o kadar sılıkonlu led dıye alıyorsunuz yanı ben araba aksesuarcıdan aldım basına lehım çektım kesıp verdıgı ıcın o kadar yanı 15 tl mal oldu bana tesekkurler

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
L
Yorum bağlantısı
Hüseyin Şancı

yakında beni de göreceksiniz böle bence çok şık... Bu hafta sonu yapmaya çalışacağım bakalım nasıl olacak

Yorum bağlantısı
Sedat Balcı

devamlı yanmıyor içeridekı led ler ayak aydınlatmalarına bagladım bınerken ısık yapsın yeter

Yorum bağlantısı
Emrah Yıldırım 2
(düzenlendi)

şimdi sanırım ben anlayamadım sadece frene basıldığındamı yanıyor 3. fren lambası hesabı? yoksa süreklimi yanıyor

düzeltme: anladım şimdi diğer başlıkta frenle birlikte yandığı yazılmış

tarihinde Emrah Y?ld?r?m 2 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...