İçeriğe Yönlendir

Honda City Hakkında

Erdem Demirel

Recommended Posts

Erdem Demirel

Arkadaşlar selam;

Kuzenim 2007/2008/2009 model benzinli/otomatik Honda City bakıyor.. Araç hakkında yorumlarınızı rica edeceğim.. Özellikle kullanan var ise;

öncelikle yakıt

konfor vs vs

alınır mı alınmaz mı?

Birkaç bilgili arkadaşımdan rica edeceğim...

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çok az yakar, 2.eli en kötü hondadır(eski kasa için yazıyorum) tipsizdir, yol tutuşu kötüdür. Kısacası sienalar vardı bir ara, onların az yakanı gibi bişey :p

yeni kasaları başka ama çok beğendim. Eski kasa ise jazz alın, yeni kasa ise city.

Yorum bağlantısı
Erdem Demirel
Çok az yakar, 2.eli en kötü hondadır(eski kasa için yazıyorum) tipsizdir, yol tutuşu kötüdür. Kısacası sienalar vardı bir ara, onların az yakanı gibi bişey :p

yeni kasaları başka ama çok beğendim. Eski kasa ise jazz alın, yeni kasa ise city.

2008-2009 kasa eski kasa mı oluyor :)

Ben net bilmiyorum ama son kasa kaç yılından beri var?

Az yakması önemli çook çook da konfor aramıyoruz zaten.. Benim kuzen 130 kilo :lol2: hissetmez o hassasiyeti falan :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Yeni kasası güzel ama önceki facia yaa. :lol2:

Otomatik alınacaksa tabii olarak Ford'un otomatiğinden az yakacaktır... 2. el de zayıf.... Başka araçlar daha iyi olur sanki, Onur kardeşimin dediği gibi ''Jazz'' daha iyi bir seçenek gibi duruyor ama takdir sizin tabii. :p

Hayırlısı olsun diyelim. :)

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

İlk çıkan city kesinlikle tavsiyem olmaz..city 2 kasa çok beğendim tutulurda bence..

Yorum bağlantısı
Erdem Demirel
Yeni kasası güzel ama önceki facia yaa. :)

Otomatik alınacaksa tabii olarak Ford'un otomatiğinden az yakacaktır... 2. el de zayıf.... Başka araçlar daha iyi olur sanki, Onur kardeşimin dediği gibi ''Jazz'' daha iyi bir seçenek gibi duruyor ama takdir sizin tabii. :p

Hayırlısı olsun diyelim. :)

Şimdi bende baktım sahibinden 2008 modellerine falan da kasa gerçekten facia.. İç dizayn fena değil de.. Jazz biraz küçük gelebilir adam 1,98 ve 130 kilo :lol2:

Gerçi şimdi rejimde 120'ye falan düşer ama Jazz yine de ufak gelir diye düşünüyorum..

Son kasa da sanki pahalı gibi.. Şöyle 20-22 civarında otomatik az yakan benzinli(ne kadar az yakabilir zaten tartışılır da) birşey bakıyoruz işte :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Eski kasa insan bakası gelmiyor.honda nasıl böyle bir tasarım yapmış anlamak mümkün değil civic ile city tasarlayanlar aynı insanlar olamazlar bence.Ama yeni kasaları da bir o kadar güzel geldi gözüme.Bence yeni kasaya yönelmeli

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Jazz da 8 tane buji varmış ve her 20k km de subap ayarı gerektiriyor,bakım maliyeti biraz fazla gibi.

Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Jazz biraz küçük gelebilir adam 1,98 ve 130 kilo :good1:

Gerçi şimdi rejimde 120'ye falan düşer ama Jazz yine de ufak gelir diye düşünüyorum..

Aynı dertten bende muzdaribim :D boy 192 kilo 98. Arabalara sığmıyorum doğru dürüst, o yüzden connect aldım rahatladım:). Diğer arabalara girerken bir dert çıkarken bir dert ;).

Şaka maka yeğeniniz inşallah kilo verir, önemli olan görüntü değil ben şişman görünmüyorum ama kendimi biraz hantal hissediyorum...

Yorum bağlantısı
Erdem Demirel

Şimdi yorumları okudu ve sonunda vazgeçti...

Ben ona düz dizel birşey al diyorum o tutturdu benzinli otomatik diye.. Ne kadar yakacağını söylüyorum ben gezmem diyor..

Neyse Jazz alıcaz o zaman.. Bakalım değişmezse fikri...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...