İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta - Usb Ekleme

Atakan Ulusoy

Recommended Posts

Atakan Ulusoy

Arkadaşlar biliyorsunuz ki 2011 ocaktan önceki araçlarda USB girişi ve Bluetooth özelliği yoktu..Merak ettiğim konu ise ben 2011 aracıma USB girşini Takabilirmiyim? Garantili / Servisinde ? Bilgisi Olan varmı ? Aux girişinden Bağlaniyoruz fakat Şarkıları yine Bağladığımız cihaz ile değiştirmek hoşuma gitmiyor.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
Arkadaşlar biliyorsunuz ki 2011 ocaktan önceki araçlarda USB girişi ve Bluetooth özelliği yoktu..Merak ettiğim konu ise ben 2011 aracıma USB girşini Takabilirmiyim? Garantili / Servisinde ? Bilgisi Olan varmı ? Aux girişinden Bağlaniyoruz fakat Şarkıları yine Bağladığımız cihaz ile değiştirmek hoşuma gitmiyor.

Benim de merak ettiğim bir konu...

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

servisi arayıp ocaktan sonrakilerde olan USB girişini 2011 model olup ocaktan önce çıkanlara entegre edip etmediklerini soracağım...

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan
servisi arayıp ocaktan sonrakilerde olan USB girişini 2011 model olup ocaktan önce çıkanlara entegre edip etmediklerini soracağım...

Sorunca haber ver ucuzsa biz de taktıralım. :muhaha:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

yahu aux dan ipod ve iphone neden kontrol edemiyor şu cihazlar aklım almıyor böyle bir teknoloji varken koysanıza ...

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

bu konu için zamanında servisle görüşmüştüm benim aracımda 2010 model ( bu pakedin içerisinde sesli klima açma kapama bluetooth ve usb girişleri mevcut ) servisten aldığım yanıt '' bunu araçla birlikte sipariş ediyoruz sonradan monte edemiyoruz '' oldu...

Yorum bağlantısı
Yıldıray Demirkıran

Bluetooth faso fiso bana göre ama USB girişini çok imrendim. Keşke imkan olsa da yaptırabilsek. Arkadaşın cevabını sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Bluetooth faso fiso bana göre ama USB girişini çok imrendim. Keşke imkan olsa da yaptırabilsek. Arkadaşın cevabını sabırsızlıkla bekliyorum.

cevabı yukarıda vermiştim ama bakmadınız herhalde...

Yorum bağlantısı

Benim naylonda orj. den Bluetoth vs. var bi kez kullanmadım. Aux ve usb girişi ise vazgeçilmezim. Özellikle aracı aldığımdan beri hiç cd takmadım desem yeridir. Sonradan takılır mı derseniz, zor gözüküyor. Teyp değişimi vs olsa bir ihtimal, fakat usb büyük rahatlık ve kolaylık sağlıyor.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Benim naylonda orj. den Bluetoth vs. var bi kez kullanmadım. Aux ve usb girişi ise vazgeçilmezim. Özellikle aracı aldığımdan beri hiç cd takmadım desem yeridir. Sonradan takılır mı derseniz, zor gözüküyor. Teyp değişimi vs olsa bir ihtimal, fakat usb büyük rahatlık ve kolaylık sağlıyor.

bayağı bir zor hemde bilgi ekranı değişiyor sinyal kolu değişiyor çakmaklığın olduğu bölüm değişiyor klima için olan bölümde bazı değişiklikler oluyor ve bunun tesisatı var birde... :)

Yorum bağlantısı
bayağı bir zor hemde bilgi ekranı değişiyor sinyal kolu değişiyor çakmaklığın olduğu bölüm değişiyor klima için olan bölümde bazı değişiklikler oluyor ve bunun tesisatı var birde... ;)

Yanlış sormuşum değişmeyen bişey kaldı mı? Bu kadar parça değişimini yapmak marifet değil yapacak usta bulmak marifet, + tesisat çekilecek. En iyisi aracı satıp usb'li fiesta almak. ;)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Yanlış sormuşum değişmeyen bişey kaldı mı? Bu kadar parça değişimini yapmak marifet değil yapacak usta bulmak marifet, + tesisat çekilecek. En iyisi aracı satıp usb'li fiesta almak. ;)

benim arabayı satsam 30 bin tl sıfırı 37 bin tl bu tesisatı yaptırmak için 7 bin tl borca girmek fena fikir değil ;)

Yorum bağlantısı
Yıldıray Demirkıran
cevabı yukarıda vermiştim ama bakmadınız herhalde...

Yok baktım elbet. Ama Atakan Bey'in cevabını da merak etmiştim ayrıyetten.

Aslında artık merak etmiyorum. Dediğiniz gibi çok zor olur bütün bu değişiklikleri yapmak. En iyisi çakmaklığa takılan usb girişli mp3 çaları almak ;)

Yorum bağlantısı
Yavuz Temizel
(düzenlendi)
benim arabayı satsam 30 bin tl sıfırı 37 bin tl bu tesisatı yaptırmak için 7 bin tl borca girmek fena fikir değil :p

ya da bunu alıp daha ucuza komple sistemi taktırmak, ama aracın elektrik garantisi ne olur bilmiyorum, bu sistem daha önce burada indirimdeydi 1.500 tl civarındaydı almadık da, şimdi patladı gitti. :p Antalya da sanayide bir firmaya sordum aynı sistemi 1.900 tl yaparız dediler işcilik dahil.

fiesta navigasyon ve dvd 2011 sistem

tarihinde Yavuz Temizel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
ya da bunu alıp daha ucuza komple sistemi taktırmak, ama aracın elektrik garantisi ne olur bilmiyorum, bu sistem daha önce burada indirimdeydi 1.500 tl civarındaydı almadık da, şimdi patladı gitti. :p Antalya da sanayide bir firmaya sordum aynı sistemi 1.900 tl yaparız dediler işcilik dahil.

fiesta navigasyon ve dvd 2011 sistem

yavuz bey bu bahsettiğiniz sistem çok farklı bizim bahsettiğimizle... bu oem bir ürün bana sorarsanız gereksiz tek faydalı tarafı geri görüş kamerası onun dışında görüntüden hoş durmaktan başka bi yararı olduğunu düşünmüyorum açıkçası... birde bu ürünler dikkat çekici olduğu için aracınız hırsızların gözdesi olur... malesef... bizim bahsettiğimiz ürün servislerde takılan ürünler fiyatıda yalan olmasın ama 600 tl gibi bir rakamdı... fiyat uygun ama malesef olmuyor sonradan araçlarımıza... :p

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Yavaş

arkadaşlar galiba bize parrot yolları gözüküyor onların orta modellerinde blu + usb vardı baska imkanımız yok durumda :lol2:

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Tufan Yeyen

Konu hortlasın geçen bi abimiz Ankarada yardımcı olabilecekğini söyledi 2011 model araçlarada usb kablosu takabiliyormuş aracın teybi sökülüp jak kısmına bakıyormuş tek jak ise usb eklemesi oluyor dedi yanlız çift jak varsa bu teyplere uymuyor dedi bilginize :-D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Teybin arkasına bakmak için nasıl bir işlem yapılıyor.. Ben aracın orjinalliği seven araçla çok oynanmasını seven biri değilim.. o yüzden çok kurcalanmadan teybe bakılabiliniyorsa bende merak ettim USB olayı büyük kolaylık.. At flash'a dinle dur.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Atakan Ulusoy

Şimd eğer tek soketliyse USB eklemesi yapmak için bir aparat mı almamız gerekiyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Yaşar Yüce

Aliexpresten bu ürünü aldım ama arabayı kesmeden biçmeden takacak bir yer bulamadım sizin bir fikriniz varmı.

653g77.jpg

W1JBA2.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Alp

Bugün internet üzerinden kendime Aux - Bluetooth çevirici aparat satın aldım. Şuan kampanyalı fiyatı 29TL ses kalitesinde en ufak düşüş söz konusu değil. Sürekli kullanımda şarjı 4-5 saatten fazla gidiyor. zaten arabanız fiesta ise Aux ve çakmaklık yanyana görüntü kirliliği olmuyor.

Google'dan Aux - bluetooth araç kiti diye aratırsanız karşınıza çıkıyor.

Saçma sapan şeylere tonla para vermne gerek yok..

Bugün internet üzerinden kendime Aux - Bluetooth çevirici aparat satın aldım. Şuan kampanyalı fiyatı 29TL ses kalitesinde en ufak düşüş söz konusu değil. Sürekli kullanımda şarjı 4-5 saatten fazla gidiyor. zaten arabanız fiesta ise Aux ve çakmaklık yanyana görüntü kirliliği olmuyor.

Google'dan Aux - bluetooth araç kiti diye aratırsanız karşınıza çıkıyor. 

Süper-mini-bluetooth-araç-ki

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Google'dan Aux - bluetooth araç kiti diye aratırsanız karşınıza çıkıyor.

Saçma sapan şeylere tonla para vermne gerek yok..

Google'dan Aux - bluetooth araç kiti diye aratırsanız karşınıza çıkıyor.

Süper-mini-bluetooth-araç-ki

Telefon ile eşleşen cihaz ardindan kontrol yine araç uzerinden mi yapılıyor. Şarkı seçim ses acma kapama..vs
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...