İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta - Usb Ekleme

Atakan Ulusoy

Recommended Posts

Mehmet ISTIL

Maalesef hepsi telefon veya bağladığınız cihazda kontrol tuşları varsa onlardan teyp sadece ses çıkışı olarak kullanılıyor. Sadece teypte aux modunda ses yükseklik ayarı yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Salih akman

Bugün internet üzerinden kendime Aux - Bluetooth çevirici aparat satın aldım. Şuan kampanyalı fiyatı 29TL ses kalitesinde en ufak düşüş söz konusu değil. Sürekli kullanımda şarjı 4-5 saatten fazla gidiyor. zaten arabanız fiesta ise Aux ve çakmaklık yanyana görüntü kirliliği olmuyor.

Google'dan Aux - bluetooth araç kiti diye aratırsanız karşınıza çıkıyor.

Saçma sapan şeylere tonla para vermne gerek yok..

Bugün internet üzerinden kendime Aux - Bluetooth çevirici aparat satın aldım. Şuan kampanyalı fiyatı 29TL ses kalitesinde en ufak düşüş söz konusu değil. Sürekli kullanımda şarjı 4-5 saatten fazla gidiyor. zaten arabanız fiesta ise Aux ve çakmaklık yanyana görüntü kirliliği olmuyor.

Google'dan Aux - bluetooth araç kiti diye aratırsanız karşınıza çıkıyor.

Süper-mini-bluetooth-araç-ki

http://s.aliexpress.com/YNzEj2IZ

Kablosuz Araç Bluetooth Alıcısı Adaptörü 3.5 MM AUX Ses Stereo Müzik Eller-freeHome Araç Bluetooth Ses Adaptörü

Bu urunu bende aldim cok iyi bir cihaz ses cok net cikiyor usb ile ugrasmayin alin gecin bunu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Yaşar Yüce

Merhaba arkadaşlar 2011 Titanium aracım var bilindiği gibi 2011 mdellerde USB giriş yok bende 2012 model fistaya ait 2. el çıkma teyp aldım ve aracıma taktım cd radio araça ayaları vs. bütün özellikler çalışıyor. USB kablosuda alıp taktım fakat usb özelliği çalışmıyor. USB bellek taktığımda USB menüsü aktif olmuyor daha önce böyle birşey yapan varmı usb özelliğini nasıl aktif edebilirim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
BERKAY DERLER

Merhaba arkadaşlar 2011 Titanium aracım var bilindiği gibi 2011 mdellerde USB giriş yok bende 2012 model fistaya ait 2. el çıkma teyp aldım ve aracıma taktım cd radio araça ayaları vs. bütün özellikler çalışıyor. USB kablosuda alıp taktım fakat usb özelliği çalışmıyor. USB bellek taktığımda USB menüsü aktif olmuyor daha önce böyle birşey yapan varmı usb özelliğini nasıl aktif edebilirim.

serviste usb teyp kodlu sase ile yazılım guncellemesı yapman gerek oyle duymustum

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...