İçeriğe Yönlendir

Honda Civic 1.6 Premium Hakkındaki G&#246rüşleriniz?

Eray Sireli

Recommended Posts

Eray Sireli

Hernekakar Tüplü/benzinli araba almayı düşünmüyor olsamda bu araba kararımı değiştirebilirmi acaba diye soruyorum. Aracın teknik donanımı veya konforu hakkında yorum yapmanıza gerek yok. Öğrenmek istediğim bu arabada teleflex marka tüp var. 60 binde ve 60bin bakımına bile girmiş. Tamamen masrafsız ve orijinal, saygın birinin arabası. Fiyatına biraz çok diyor gibi son 34 istiyor, 2007 model ve otomatik vites. Bu araba bu parayı eder mi? 3-5 ay sonra tüpden dolayı yok arıza ışığıydı bilmemneyiydi derken uğraştırır mı? Ben eski arabamda 50tl mazotla 270-300 km gidiyordum bu araba 230-250km gider mi? Bu konuda yorumlar çok farklı, kimisi 180km zor gidiyorum diyor kimisi 250km yi rahat görüyor diyor. Siz ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

yazdım 2007 model, direksiyondan da değiştirilebilen f1 vites. 2009 kasalardan yani.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım

arkadaşım 2007 model civic 1.6 premium aldı.kilometresi 65000 civarı.araçta orjinal angel farlar,torpidoyla bütünleşik navigasyon ve multimedya sistemi,17 orijinal accord jantı,park sensörü,hatasız boyasız olarak 31000 tl ye aldı.bu arada vites manuel.

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

İşyerinden arkadaşım 34000 e elegance aldı 3 ay kadar önce otomatik vites, üstünde honda logolu deri koltuklarıyla, araç 55000 de darbesiz boyasız. 2007 Yanlız tüpsüz. Fikir olsun diye yazıyorum.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

son anda almaktan vazgeçtiğim araç. pek memnun değil gibi binenler ama çok fazla bilgim yok. bundan önceki kasa daha başarılıydı. :flowers:

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okyay Pay

fiyat konusunu bilmem

memnuniyet konusunda

şu an civic 2010 kullanıyorum

değiştirirsem yine civic alıcam

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Ta?k?n

1 aydır focusumu satıp civic almayı düşünüyorum. aynı model olan ve focusun özellikleri üstün olmasına karşın civiclerin fiyatı yaklaşık 4-5milyar fazla. ya civic istediğim gibi çıkmazsa..! birkaç kez aracımı satılığa çıkarıp vazgeçtim. dün civic kullanan adamın birine genel olarak sordum. bana "focus ve civic kullandım, focus araba mı, civicin yanından bile geçemez dedi" kafam karıştı. sizce fiyat genel özellik kıyaslaması ne olur

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
1 aydır focusumu satıp civic almayı düşünüyorum. aynı model olan ve focusun özellikleri üstün olmasına karşın civiclerin fiyatı yaklaşık 4-5milyar fazla. ya civic istediğim gibi çıkmazsa..! birkaç kez aracımı satılığa çıkarıp vazgeçtim. dün civic kullanan adamın birine genel olarak sordum. bana "focus ve civic kullandım, focus araba mı, civicin yanından bile geçemez dedi" kafam karıştı. sizce fiyat genel özellik kıyaslaması ne olur

focusdan sonra civic daha konforlu gelir bence, ah birde dizel motoru olsaydı

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Ta?k?n

4-5 milyar fark verilirmi. focusta daha özellik çok. tahminimce fiyat farkı civic çok tutulduğu için

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Bence Civic i sevmek için daha önce focus a hiç binmemiş olman gerek.Ben 3 ay zor dayandım ikinci eli çok iyi üç ay da para da kazandım ama konfor konusu na gelince focusun yanına yanaşamaz bence.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

bende her iki araba da var

bi kere focus civiğin yanında arabamı diyen kişi abartmış biraz ,

iyi ve kötü yönlerini kısaca özetlersek

1- motor ve şanzuman civicte açık ara iyi

2- yol tutuş konusunda focus zaten tescilli

3- iç malzeme kalitesi civic çok daha iyi

4- kaporta focus iyi

5- uzun yol konforu civic iyi

6- 2. el piyasası civic iyi

7- servis zamanları civic de 30 dk da işin biter , focus en az 3 saatini alır.

8- tüketim civic iyi

aklıma gelenler bunlar

müzik sistemi focus iyi unutmuşum

sorunsuzluk civic iyi

iç mekan ergonomi açık ara civic iyi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...