İçeriğe Yönlendir

Forumdan çıkamıyorum

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

İki gündür forumdan çıkamıyorum. Çıkış diyorum yine içeri giriyorum. Mozillayı aradım. durumumun psikolojik olduğunu, tedavi için Emmi ve Buyur ile alemlere akmam gerektiği söylendi.

Forumdan çıkabilsem ne yapacağımı biliyorum ama çıkamıyorum :flowers:

Yardım!!!!

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
İki gündür forumdan çıkamıyorum. Çıkış diyorum yine içeri giriyorum. Mozillayı aradım. durumumun psikolojik olduğunu, tedavi için Emmi ve Buyur ile alemlere akmam gerektiği söylendi.

Forumdan çıkabilsem ne yapacağımı biliyorum ama çıkamıyorum :flowers:

Yardım!!!!

Abi eminmisin bünyen dayanabilecekmi :)

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Servet abi seninde alemlerde çekilmiş fotoların foruma düşer yakındır :flowers::D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Söylemeyi unutmuşuz yakında Fordclubtr magazin dergimiz yayına çıkıcak; tüm fotoğrafları orada görebilirsiniz :flowers:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)

Forumdan çıkabilsem ne yapacağımı biliyorum ama çıkamıyorum :)

Yardım!!!!

Birazdan Ali gelir alır seni, Alemlere nasıl akılır görürsün Servetim.. :flowers:

Emmi ile Çağlar bu akma işinin ön analizi için Aliyi görevlendirmiş, o bi fotoshop ile deniyor, sonra akılıyor..Senin avatarda düşündüğün arabanın yerine 90-60-90 gelirse şaşma canım benim.. :)

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Zannımca emmiye yapacağım hain planı öğrenen mozilla beni salmıyor :flowers:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çanakkale de, terasta, ay ışığı altında, bol buz eşliğinde, bu konuyu, sabaha kadar irdeleyelim.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Çanakkale de, terasta, ay ışığı altında, bol buz eşliğinde, bu konuyu, sabaha kadar irdeleyelim.

Cumartesi akşamı bende katılırım aranıza; detaylı olarak irdeleriz :):flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Burası fordclub, buradan çıkış yok.. Her şey gerçek burada :flowers:

İmza : Nihat Doğan :s

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
MOH kısa sürdü o yüzden sevmedim aslında.Bu aralar crysis,COD, bide god of war a benziyor diye darksiders ı kurmuştum ama forumdan vakit bulamıyorum oynamaya :flowers: kaptırdımmı kalkamıyorum oyunun başındanda :s bu arada FEAR ı bi kurmak lazım :s

Dün gece nübetten alıntı ya çıkamıyorum forumdan benim gibi oyun hastası bir adam bile bağlı kalıyorsa anlatsam bizim arkadaşlara inanmazlar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Buzlu badem? :flowers:

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Dün gece nübetten alıntı ya çıkamıyorum forumdan benim gibi oyun hastası bir adam bile bağlı kalıyorsa anlatsam bizim arkadaşlara inanmazlar.

Aynı dertten muzdaribim bende.Uzak kaldım çok oyun birikti.

Sani yanıyor:D

Çanakkalede olasım geldi :flowers:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet Abi sana bir güzellik Yapacağın sık dişini Pazartesi Anıl ile gelicez oraya sana Çılgın Procem den bahsedeceğim proceeee style dicem .

he pazartesi beni bulursunuz :D :D :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Buzlu badem? :D

İyi hatırlattın, kaç yıl oldu; çiçek pasajı zamanım gelmiş benim.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
he pazartesi beni bulursunuz :):rofl: :lol2:

adama servet abiyle konuşalım müsaitse gidelim dedim direk emrivaki yaptı euhueh :rofl: abi müsaitsen gelelim bu hafta muhabbet ederiz.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Servet Abi Benden Önce Can ile Anıl'ın işini görürsen Konuşmam Vallaha :D ta Bolu'da Sözünü almıştım unutma :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Burası fordclub, buradan çıkış yok.. Her şey gerçek burada :)

İmza : Nihat Doğan :)

:(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)
Servet Abi Benden Önce Can ile Anıl'ın işini görürsen Konuşmam Vallaha :) ta Bolu'da Sözünü almıştım unutma :D

İlteber ne dedim sana !! Hani parça kardeşim..

Can, Anıl.. Bekleyeceksiniz uleeynn

Erkan. Şanssızlığın Ankara'da olman. Ters kalıyorsun bana.

Gündüz farı sistemi saat ücreti : 50 yuro

Flaşör led saat ücreti : 60 yuro

Amerikan park saat ücreti : 100 dolar

Hesap numaram 0900 xxx 4433

yurolar dolarlar havalarda uçuşuyor artık :)

tarihinde Servet Ayd?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

120tl de benden.

Gündüz farı ile aynı sisteme çakar istiyorum. Geçen formula'da gördüm audi'ye yapmışlar, bayıldımmm.

Polis arabalarındaki gibi şişip şişip çakacaklar ama :):wub:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...