İçeriğe Yönlendir

Bodrum

Fatih Keskin

Recommended Posts

Fatih Keskin

Kısmet olursa yarın gündüz veya pazartesi sabaha karşı yolculuk var.Giderken nerelere uğrayayım yolumun üzerinde yeme içme ve mutlaka uğra diyeceğiniz nereleri var?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bodrum'un tam zamanı...

Depremden dolayı çoğu turist terk etmiştir şimdi orayı..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

"Giderken nereye uğrayayım?" mı Fatih? Bu soruyu sorduğuna inanamıyorum! Sen bana uğrama da bak nasıl kabusun oluyorum. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bodrum'un tam zamanı...

???

Ne depremi? Elazığ'da olmadı mı????

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bodrum sallanıyor dün geceden beri..

Büyüklüğü çok fazla değil ama.. 5 km gibi yüzeye yakın olduğu için şiddetli hissediliyor..

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
"Giderken nereye uğrayayım?" mı Fatih? Bu soruyu sorduğuna inanamıyorum! Sen bana uğrama da bak nasıl kabusun oluyorum. :D

geçen seneki gibi olmaz dimi abi şaka bi yana olmassa bu akşam dan çıkayım pazar gecesini sende geçiririz çok istekli gördüm seni.

Bodrum'un tam zamanı...

yandık desene abi en korktuğum şey vazmı geçsem yoksa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Deprem oldu.. artçılar olur artık.. onu da denizde hissetmezsiniz :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Yollarda çok radar vr abi aklında olsun. Manisa girişinde sağda menekşe diye bir ızgara restaurantı var orada mutlaka dur ve yemeğini ye. Hem et yiyip hemde nasıl bu kadar ucuz diye düşünürken bana teşekkür edersin :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Neden ucuz? :D

maliyetten kısıyorlar, kilo ile et vb.. durumlar söz konusu :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
geçen seneki gibi olmaz dimi abi şaka bi yana olmassa bu akşam dan çıkayım pazar gecesini sende geçiririz çok istekli gördüm seni.

Çocum, uzaklardaydım n'apim? Pazar öğlen keşkek yimaa gidecez, akşam bir şey yok şimdilik. :D

Murat dere'ye uğramazsan çok büyük kayıp... Söylemedi deme :)

Sağol abey. Sen de gelmiyorsun bayağıdır. Hayırdır? :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Kısmet olursa yarın gündüz veya pazartesi sabaha karşı yolculuk var.Giderken nerelere uğrayayım yolumun üzerinde yeme içme ve mutlaka uğra diyeceğiniz nereleri var?

Hayırlı yolculuklar Fatih..

Ben gidersem o tarafa Bilecik/Bozüyük'te Murat Dere köyü varmış oraya uğrar, başkada bir yere uğramazdım.. :D ( :D )

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat abi kordinatları ve tel numaranı alayım o zaman çok ısrar ettin.

Fatih, severdim seni yiğidim kıyma kendine naaptın sen :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Fatih, severdim seni yiğidim kıyma kendine naaptın sen :nazar:

Abi yapmayın gözünüzü seveyim mehmet abi deprem der sen kıyma kendine diyorsun hadi tatil yerini değiştirip yunanistana gitsem orasıda karışık evde mi otursam ne etsem

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arzın merkezine in, daha güvenli :nazar:

Abi yapmayın gözünüzü seveyim mehmet abi deprem der sen kıyma kendine diyorsun hadi tatil yerini değiştirip yunanistana gitsem orasıda karışık evde mi otursam ne etsem
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ben evin önüne geldim kimseler yok buralarda bide akşam üzeri evde olurum demişti.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ben evin önüne geldim kimseler yok buralarda bide akşam üzeri evde olurum demişti.

Hemen kaç yol yakınken :) şanslısın...

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Sagolasın abi 3 gibi yola cıkacağım uyusam ıyı olacak ama hiç uykum yok yolda biyerlerde uyurum artık.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hayırlı yolculuklar Fatih..

Ben gidersem o tarafa Bilecik/Bozüyük'te Murat Dere köyü varmış oraya uğrar, başkada bir yere uğramazdım.. :p ( :f1: )

Var tabii. :bravo:

Murat abi kordinatları ve tel numaranı alayım o zaman çok ısrar ettin.

Numaram olması lazım sende. Geçen geleceğin zaman alışveriş yapmıştık. Eğer yoksa yandın zaten. >:f1:

Fatih, severdim seni yiğidim kıyma kendine naaptın sen :blush:

Arzın merkezine in, daha güvenli :crazy:

Elbet bir gün buluşacağız... Bu böyle yarım kalmayacak!

Bu yıl uğrayabilirim. :f1:

Oh be, uğra tabii.

Evdeydim çocum. Aradım biraz önce seni. Ses gelmiyor numarası yaptın ya, hadi hayırlısı. Sanırım numaram da kaydetmemişsin. Bir daha aradım ulaşılamıyordun. Bittin oolum sen. :crazy:

Hemen kaç yol yakınken :nazar: şanslısın...

Ülen Çağlar, ülen Çağlar...

Sagolasın abi 3 gibi yola cıkacağım uyusam ıyı olacak ama hiç uykum yok yolda biyerlerde uyurum artık.

İyi yolculuklar o zaman Fatih. Seneye görüşürüz. O değil de, bir türlü nasip olmadı görüşmek ya. :f1:

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

yettim abi abi hafta içi müsait olduğun bi akşam mutlaka uğrayacağım herşeyi göze aldım çağlar biye duyrulur.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
yettim abi abi hafta içi müsait olduğun bi akşam mutlaka uğrayacağım herşeyi göze aldım çağlar biye duyrulur.

Bekliyorum laylonlu. :nazar: Söz; az ısırcam. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...