İçeriğe Yönlendir

İkaz Sesi

Birol Yılmaz-2

Recommended Posts

Birol Yılmaz-2

arkadaşlar 1 hafta önce 2004 c max 1,6 tdci aldım araçtan memnunum ama ufak bir sıkıntı var

1..aracın soldan 1 . enjektörün orda yağlama var temizliyoruz tekrar yağlıyor nedendir bu ?

2..aracın bu kapı açıldığı ikaz sesine benzeyen ve 5 saniye devamlı öten ve 3 dakkada bir tekrarlıyan bir sese var ses çaldığında bakıyorum herhangibir uyarı yok yeni başladı nedendir bu ?

3.. aküyü değiştireceğim ama radyo kodu yok yok şasi nosunu versem burdan bulabilecek arkadaş varmı? WFOMXXGCDM4R38547 :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez
(düzenlendi)

aracınız hayırlı olsun

aküyü aldığınız yerde değiştirirler bi sorunda olmaz.ha olursada servisten kodu bulurlar.

seste muhtemelen emniyet kemeri uyarı sesi

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2

emniyet kemerlerini takıyorum ses devam ediyor aracı çalıştırmadan kontağı açıyorum tüm kapılar kapalı 2 dakka arayla 5 saniye ötüyor yoldada dururkende kafayı yiyecem

Yorum bağlantısı
Muharrem Kutlu
emniyet kemerlerini takıyorum ses devam ediyor aracı çalıştırmadan kontağı açıyorum tüm kapılar kapalı 2 dakka arayla 5 saniye ötüyor yoldada dururkende kafayı yiyecem

Radio kodu 2005 modellerde şöför tarafının güneşliğin arkasında bulunan ayna kapağında var oralara bak bir yerlere yapıştırmışlardır diye düşünüyorum .

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. enjektör yakıt kaçırıyordur, diesel, yağa benzer

2. Servise göstermeli

3. teyp kodunu çoğu elektronikçi temin edebilir, şaseden değil, teybin üstünden okuncak parça no ile bulunur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...