İçeriğe Yönlendir

Biloo

Onur Demir

Recommended Posts

Onur Demir

Sefa son dakikada Beni yakaladı iyide oldu, Forumun ilk ST bodyli ve öncüsü aracının fotograflarını çekmek zevkti.

Malum mekan mecburi, Çekimlerde arabanın etrafında koşarak :) dönerek çekildi.

iyi seyirler;

Tıkla

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Aynen Sefa abi bu konuda öncümüz nazar değmesin maşallah.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sefa arabana hep hayranım ama son gördüğümden beri stoplar kararmış ve ön logo kızarmış. Nedense hoşuma gitmedi...

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Harika olmuş egzozlar çok orjinal olmuş hatta süper olmuş

maşallah :wub:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Daha torpidoyu sökecektik, kaçma , getir Cordobayı :wub:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kırmızı logo Çağlar Boyar beyin işi. Kaşla göz arasında onu da boyamış :wub: Ama hoşuma gitti.

Stoplar ise pek içime sinmedi. İstediğimden koyu duruyor. Asya tarzı olanlarla değiştireceğim.

Onları bi konuda paylaşmıştın, çok hoşuma gitmişti açıkçası, desteğim tam :muhaha:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yani ebaydan araştırıp, Sefa ya link bulurum diyorsun dimi :fotocek:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Stoplar konusunda bende cok iyi dusunmuyorum :fotocek: fazla bogmus arkayi, orjinal kalsa daha iyi olabilir(asya olani bilmem gormedim burda paylasirsan hem sevinir hem gormus olurum :) )

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Sefa abi orjinal stopların ortasına kırmızı folya veya boya uygulaması yapsaydın da güzel olurdu galiba sanırsam herhalde.

Ama biz biloyo koyu stoplarına rağmen çok beğeniyoruz. Hele ön taraf ve egzozlar müthiş daha yeni gördüm onları ben.

:fotocek::) nazar:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu stoplar iyide, çin malıdır, elinde kalmasın :fotocek:

Yorum bağlantısı
Osman Ünal
Sefa, hanım seni 10.000 parçaya bölmedi mi :p

Bunları yaptığında henüz evli değildi galiba, yoksa varya :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Egsozları görünce ağzından çıkan ilk cümle "Hemen istikbale gidiyoruz".

Hanımı çözdüm. Eve de birkaç modifiye yapınca ses çıkarmıyor :p

Aynen abi. Evlilik sonrası arabaya yaptıklarım çok az.

Abi yerlere yattım ya :p O halde sana bu arabanın şu andan itibaren maliyeti en az x2 olacak :p

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Asya tarzı sedan stopları fotoğraftaki oluyor. Konyada buldum bir çift. Parasını havale yaptım. Söylediğine göre bugün elimde olurmuş. Eğer dolandırılmadıysam :p

2ctaiosf020l0008pa3.jpg

Bence stoplar bu haliylede çok güzel duruyor. :p:p:p

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Sefa arabana hep hayranım ama son gördüğümden beri stoplar kararmış ve ön logo kızarmış. Nedense hoşuma gitmedi...

Benimde..

Sefa açıksözlülüğü sevdiği için kendisinede söyledim.. :p Beğenenlerde var tabi ama ben eski halini aradım açıkçası..

Asya tarzı sedan stopları fotoğraftaki oluyor. Konyada buldum bir çift. Parasını havale yaptım. Söylediğine göre bugün elimde olurmuş. Eğer dolandırılmadıysam :p

2ctaiosf020l0008pa3.jpg

Bunlar son nokta olur.. :p

Yorum bağlantısı

Bu bilo çok karizmatik oldu, zaten güzeldi sefa abi saolsun son dokunuşlarla olayı bitirmiş. Ama stopları bende beğenmedim, yolda görsem plaka olmasa arkadaşların dediği gibi hakikaten bizim bilo'nun çakmasını yapmışlar derdim. :bambam:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Ben stobu beğendim...

Beğendin demek, peki..

Seninde farların önüne koyduğun o cephe giydirme uygulamasını beğenmedim, ne o öyle amerikan siding gibi.. :bambam:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok güzel kazasız belasız binmeniz dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Seninde farların önüne koyduğun o cephe giydirme uygulamasını beğenmedim, ne o öyle amerikan siding gibi.. :nazar:

Onlar Çağlar'ın hediyesi.. Arabamı en çirkin mondeo haline de getirse kullanırım onları...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
Asya tarzı stoplarım geldi. Yukarıdakinin aynısı :p:p:p

Hayırlı olsun Sefa Abi. 4 gözle bekliyoruz. Yakından, uzaktan pozlarla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Asya tarzı stoplarım geldi. Yukarıdakinin aynısı..

Demekki yine eve birşeyler alınacak :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...