İçeriğe Yönlendir

Tatil Başladı Kuşadası

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Evet arkadaşlar sonunda yılın stresini biraz olsun atabilmek için 10 günlük izin sürem başladı ve yarın sabaha karşı Kuşadasına doğru yola çıkıyoruz.768 km olarak görünüyor.İki aile benim aracımla gideceğiz.cepten mümkün olduğunca bağlanmaya çalışacağım ve yakaladığım resimleride burdan paylaşacağım.Önerisi olan varsa yolda duracağım yada o bölge ile ilgili beklerim.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Araç kullanırken ne cep kullanın ne cepten girin :D O kadar yol mazallah.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Fotoğraf işlerini eşim halleder. :D artık dönüşte doğru dürüst bronzlaşmış bir avatar yaparım kendime :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Hayırlı yolculuklar, iyi tatiller. Sağlıkla gidip gelin inşallah. :D

Teşekkürler.Umarım sıkıntısız keyifli bir tatil olur.

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Milli parka gitmeyi unutmayın.1 Hafta Davutlar'da idim bende.Hava enfesti,öyle aşırı sıcaklar yoktu.

Yorum bağlantısı
Ali Türk

Hayırlı yolculuklar. Kısmetse ben de yarın sabaha karşı Kayseri den Seferihisar a tatile çıkıyorum. Benim olmazsa olmaz yerim Afyon Özdilek tir. Tavsiye ederim. Kısa bir mola ve rahatlamak için güzel bir yer.

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Hayırlı yolculuklar. Kısmetse ben de yarın sabaha karşı Kayseri den Seferihisar a tatile çıkıyorum. Benim olmazsa olmaz yerim Afyon Özdilek tir. Tavsiye ederim. Kısa bir mola ve rahatlamak için güzel bir yer.

Teşekkürler güzergahımın üstünde olmayacak afyon.Ama daha önceden uğramışlığım vardır Özdilek'e dediğiniz gibi güzel bir yer

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Abi hayırlı yolculuklar iyi eğlenceler.Ben tatile o tarafla kaçacam diye uğraşıyorum sen buralara geliyosun :D

Özdilek karşısında İkbal ede uğrayabilirsin abi ekmek tatlısını tavsiye ederim kaymaklı :D

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen
Abi hayırlı yolculuklar iyi eğlenceler.Ben tatile o tarafla kaçacam diye uğraşıyorum sen buralara geliyosun :D

Özdilek karşısında İkbal ede uğrayabilirsin abi ekmek tatlısını tavsiye ederim kaymaklı :D

O zaman kesin uğramam lazım eşimin en sevdiği tatlıdır kaymaklı ekmek tatlısı.o istikameti yazan ikinci kişisin kafam karıştı ben mi yanlış biliyorum diye du bi bakayım tekrar.:D

Hayırlı yolculuklar.Allah sağ sağlim dönmek nasip etsin.

Saol Adnan.Amin

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
O zaman kesin uğramam lazım eşimin en sevdiği tatlıdır kaymaklı ekmek tatlısı.o istikameti yazan ikinci kişisin kafam karıştı ben mi yanlış biliyorum diye du bi bakayım tekrar.:D

Dönüşte Ahmet İpek'ten veya Cumhuriyetten sucuk almayıda unutma abi :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Dönüşte Ahmet İpek'ten veya Cumhuriyetten sucuk almayıda unutma abi :D

haha bende sucuk mangala bayılırım.Dönüşü o taraftan yapalım bari :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
haha bende sucuk mangala bayılırım.Dönüşü o taraftan yapalım bari :D

Abi tatilemi gidiyorsunuz yemek yemeyemi :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen
Abi tatilemi gidiyorsunuz yemek yemeyemi :D

Valla bende anlamadım ki bir yemektir gidiyor.İşin aslı yemekle aram yoktur fazla.Hani yemek yemek için mi yaşamak yoksa yaşamak için mi yemek yemek.Ben ikincil gruptanım.(Ne cümle oldu be :D ).Ben etçil biriyim.Birde hamurişi severim, birde tatlı,ee birde ... :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Valla bende anlamadım ki bir yemektir gidiyor.İşin aslı yemekle aram yoktur fazla.Hani yemek yemek için mi yaşamak yoksa yaşamak için mi yemek yemek.Ben ikincil gruptanım.(Ne cümle oldu be :D ).Ben etçil biriyim.Birde hamurişi severim, birde tatlı,ee birde ... :D

Yorum bağlantısı

Güzel,mutlu,Bol eglenceli tatil olsun. :D Keyifli yolculuklar olsun. :D:D:D:D:p :lol2:

Ustaeller ziyaretini tavsiye ederim. :D

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Hayırlı yolculuklar. Kazasız beleasız dönün inşallah.Mehmet Bey (emmi) temmuz sonunda yoklama alacağını söylüyor. Yoklamada burda olun inşallah. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Solak
Yolunuz açık olsun,iyi tatiller dilerim,darısı bana ve benim gibi tatile gidemeyenlere artık :p:)

evet evet evet :):D:D

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Akan Bey sizin tavsiyenizle zonguldağı gezmiştim dönerken de Bursanın orhangazi ilçesinde Köfteci Yusuf vardır. Kiloyla köfte siparişi verip uygun fiyatlara hayatınızda yiyebileceğiniz en lezzetli ve bol köfteleri yiyebilirsiniz geçmediyseniz orayı Ekmek kadayıfı da çok iyidir. Zaten kalabalıklığından bulmanız çok kolay olur izmir istikametinde giderken orhangazi çıkışında solda kalıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...