İçeriğe Yönlendir

Mitsubishi Grandis

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Dün tatil maksadıyla Kıbrıs'a tanıdıklarımızın evine geldim. Bizi hava alanında karşıladıktan sonra arabalarını gördüm. Arabayı İstanbul da bir iki kez görmüştüm ama yakından görmemiştim. Araç 2006 model Mitsubishi Grandis. 2.4 Benzinli motor. Tam otomatik ve 7 kişilik. Türkiyede gördüğüm 7 kişilikler içinde genişliğini ve hacmini çok beğendim. Kıbrısta benzin fiyatları 2.54 Tl dolaysıyla yakıt fiyatları mantıklı. Motoru büyük olduğu için ivmelenmesi de gayet başarılı. En hoşum gidense klasik Japon arabaları kadar gürültülü değil. Hatta çok sessizdiyebilirim. Fotoğraflarını paylaşıyorum. Yorumu sizlere ait.

:i-ih:

Geri vite kamerası vs. herşey orjinal. Hatta cam rüzgarlıklarıda orjinal.

7 koltuk açık olduğunda küçük bir aracın bagajına sahip. Ancak kapandığında oldukça geniş bir bagaj oluşuyor.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Özür dilerim benim aklımda kalan euro diesel miş. Benzin 2.75 tl

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Zam bile gelmiş Ocak ta geldim oradan 2,15tl idi.
Özür dilerim benim aklımda kalan euro diesel miş. Benzin 2.75 tl

Yine razıyım...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
bu sıcakta kıbrısın çekilesi en güzel yanı gece hayatı :)

lipstick ;):p :p :p:dance3::dance2:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
lipstick ;):p :p :p:dance3::dance2:

İlerleyen zamanlarda detay bilgileri vereceğim arkadaşlar :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

6 Koltuklu gibi sanki...2. sırada bir koltuk daha mı açılıyor?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Evet 6 koltuklu. Altıncı koltuklar arka koltuklar kadar rahat ve geniş.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Murat,Kıbrıs'tan kendi araban için arka sis yada geri vites farı alabilirsin :D sağ direksiyonlu olan versiyondan ama.Belki isteyenlerede getirebilirsin.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Murat,Kıbrıs'tan kendi araban için arka sis yada geri vites farı alabilirsin :D sağ direksiyonlu olan versiyondan ama.Belki isteyenlerede getirebilirsin.

Olabilir aslında. Çok dikkat etmedim ama sanki aynı yerdeler. Dur gidip kiraladığım focus'a bakayım.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Olabilir aslında. Çok dikkat etmedim ama sanki aynı yerdeler. Dur gidip kiraladığım focus'a bakayım.

Baktım iki farda kırmızı bu arada kiraladığım araba f1 maslesef ikiside çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...